Скасовано можливість виїзду студентів-чоловіків за кордон

Можливість перетину кордону студентами-чоловіками скасована через масові підробки документів 

Скасовано можливість виїзду студентів-чоловіків за кордон

Українські чоловіки-студенти, які навчаються в закладах вищої освіти за кордоном, більше не можуть виїхати за кордон під час дії воєнного стану.

Про це в коментарі LIGA.Life розповів речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

За його словами, з 14 вересня вище військове керівництво скасувало можливість перетину українського кордону студентами-чоловіками через масові підробки документів.

«Раніше, за рішенням вищого військового керівництва, студентам, які навчались за кордоном до 24 лютого, дозволяли виїжджати за межі України для продовження навчання. Прикордонники цю норму виконували, забезпечуючи пропуск. Проте останні місяці почались масові підробки документів, які нібито підтверджують навчання чоловіків за кордоном», – зазначив Демченко.

За статистикою Державної прикордонної служби , лише за липень-серпень на кордоні виявили близько 600 осіб, які використали підроблені документи про навчання у закордонних закладах освіти.

«Зважаючи на це, вище військове керівництво ухвалило нове рішення – з 14 вересня скасувати можливість пропуску навіть цій категорії громадян. Тож на сьогодні чоловіків-студентів через кордон не пропускають», – підкреслив посадовець.

Освіта.ua
22.09.2022