Osvita.ua Освіта за кордоном В Україні відбудеться інформаційний тиждень Еразмус+
В Україні відбудеться інформаційний тиждень Еразмус+

Захід зацікавить працівників вишів та студентів, які хочуть дізнатись про участь в освітніх проектах

В Україні відбудеться інформаційний тиждень Еразмус+

Розпочато реєстрацію на Міжнародний інформаційний тиждень Програми ЄС Еразмус+, що триватиме впродовж 5-9 листопада у Києві. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

У відомстві зазначають, що захід має зацікавити працівників вишів, відповідальних за міжнародну співпрацю, викладачів, студентів та усіх тих, хто хоче дізнатись про участь у міжнародних освітніх проектах.

Програма інформаційного тижня містить заходи з підтримки університетів, що вже впроваджують проекти Еразмус+, та для тих, хто готуватиме проектні пропозиції на конкурси наступного року.

Окрім того, учасників поінформують про можливості отримання стипендій на обміни, навчання, тренінги, волонтерство, викладання та підвищення кваліфікації.

Участь у заходах безкоштовна за попередньої реєстрацією. Реєстрацію відкрито до 18:00 26 жовтня 2018 року.

Зареєструватись

Підтвердження щодо участі будуть надіслані кандидатам наприкінці жовтня.

Міжнародний інформаційний тиждень проводить Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

Освіта.ua
09.10.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!