Osvita.ua Освіта за кордоном Освітня виставка «Бізнес по-англійськи»
Освітня виставка «Бізнес по-англійськи»
На правах реклами

22 квітня у Києві відбудеться щорічна виставка британської освіти «Бізнес по-англійськи»

Освітня виставка «Бізнес по-англійськи»

22 квітня у Києві відбудеться Десята щорічна виставка британської освіти «Бізнес по-англійськи 2017».

Якщо ви плануєте побудувати кар'єру на міжнародному рівні, отримати диплом європейського зразка, здобути освіту у британському університеті або мовній школі, навчитись не просто говорити, а працювати англійською, тоді позначте у своєму календарі суботу, 22 квітня - і проведіть цей день у компанії британських професорів, викладачів та директорів навчальних закладів. Усі вони на один день прилітають до Києва для зустрічей з молодими амбітними українцями.

ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА ВИСТАВКУ

Організатор виставки - освітня агенція «Бізнес-Лінк», яка спеціалізується на освіті у Великій Британії, гарантує, що, окрім особистого спілкування з представниками британських університетів, коледжів та мовних шкіл, на відвідувачів очікують семінари та тренінги англійською мовою, розіграші безкоштовних поїздок в Англію, «живі історії» випускників британських вишів, стипендії та знижки від британських навчальних закладів та безкоштовні консультації експертів з британської освіти.

Окрім того, в рамках заходу відбудеться 4-та щорічна конференція «Європейська освіта для нової України», організована спільно з ініціативою «Професійний уряд» (PGА) – об'єднанням українців – випускників кращих університетів світу.

Серед учасників виставки – одні з найпрестижніших університетів Великої Британії: King's College London, четвертий «за віком» університет Англії, що посідає 6 місце у Великій Британії та 21 місце у світі за версією QS World University Rankings, 2016; Coventry University – 15-й у Великій Британії за версією The Guardian, 2017; Liverpool John Moores University - посідає 5 місце у Великій Британії з готельної справи, організації дозвілля і туризму (Times, 2016).

Виставка розпочнеться у суботу, 22 квітня 2017 року о 11:00 та триватиме до 17: 00 за адресою: м. Київ, готель «Хаятт», вул. А. Тарасової, 5.

Вхід безкоштовний, за попередньою реєстрацією на сайті або за телефоном (044) 494-20-80.

Квітнева субота може кардинально змінити не лише вашу кар'єру, а і все життя.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
05.04.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!