Освітня виставка «Бізнес по-англійськи»
PR

22 квітня у Києві відбудеться щорічна виставка британської освіти «Бізнес по-англійськи»

Освітня виставка «Бізнес по-англійськи»

22 квітня у Києві відбудеться Десята щорічна виставка британської освіти «Бізнес по-англійськи 2017».

Якщо ви плануєте побудувати кар'єру на міжнародному рівні, отримати диплом європейського зразка, здобути освіту у британському університеті або мовній школі, навчитись не просто говорити, а працювати англійською, тоді позначте у своєму календарі суботу, 22 квітня - і проведіть цей день у компанії британських професорів, викладачів та директорів навчальних закладів. Усі вони на один день прилітають до Києва для зустрічей з молодими амбітними українцями.

ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА ВИСТАВКУ

Організатор виставки - освітня агенція «Бізнес-Лінк», яка спеціалізується на освіті у Великій Британії, гарантує, що, окрім особистого спілкування з представниками британських університетів, коледжів та мовних шкіл, на відвідувачів очікують семінари та тренінги англійською мовою, розіграші безкоштовних поїздок в Англію, «живі історії» випускників британських вишів, стипендії та знижки від британських навчальних закладів та безкоштовні консультації експертів з британської освіти.

Окрім того, в рамках заходу відбудеться 4-та щорічна конференція «Європейська освіта для нової України», організована спільно з ініціативою «Професійний уряд» (PGА) – об'єднанням українців – випускників кращих університетів світу.

Серед учасників виставки – одні з найпрестижніших університетів Великої Британії: King's College London, четвертий «за віком» університет Англії, що посідає 6 місце у Великій Британії та 21 місце у світі за версією QS World University Rankings, 2016; Coventry University – 15-й у Великій Британії за версією The Guardian, 2017; Liverpool John Moores University - посідає 5 місце у Великій Британії з готельної справи, організації дозвілля і туризму (Times, 2016).

Виставка розпочнеться у суботу, 22 квітня 2017 року о 11:00 та триватиме до 17: 00 за адресою: м. Київ, готель «Хаятт», вул. А. Тарасової, 5.

Вхід безкоштовний, за попередньою реєстрацією на сайті або за телефоном (044) 494-20-80.

Квітнева субота може кардинально змінити не лише вашу кар'єру, а і все життя.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
05.04.2017