Презентація шкіл Glion і Les Roches у Львові

6 березня у Львові відбудеться семінар престижних університетів готельного менеджменту

Презентація шкіл Glion і Les Roches у Львові

6 березня, у Львові, в готелі Асторія, відбудеться презентація-семінар престижних університетів готельного та ресторанного менеджменту Швейцарії, Іспанії, Великої Британії, США та Китаю - Glion Institute of Higher Education та Les Roches International оf Hotel Management School.

Під час семінару випускники українських шкіл та університетів, а також їхні батьки, зможуть дізнатись про особливості отримання вищої освіти в сфері гостинності, перспективи після закінчення навчальних закладів та умови вступу восени 2017 року.

Як відомо, швейцарські університети гостинності Glion та Les Roches пропонують отримати престижну освіту, що дає перспективи подальшого працевлаштування та розвитку кар’єри для українських студентів на міжнародному рівні. Сфера гостинності з кожним роком збільшується на 4%, що робить її другим за розміром працедавцем у світі. Відповідно до даних досліджень, до 2023 року в індустрії готельного, ресторанного та туристичного менеджменту буде відкрито понад 337 мільйонів робочих місць. Це на 80 мільйонів більше ніж в 2015 році.

Якщо ви прагнете отримати міжнародну освіту та стати професіоналом розвиненої індустрії, приходьте на презентацію, що відбудеться 6 березня у Львові. Участь у семінарі-презентації безкоштовна.

ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

Семінар буде корисний випускникам шкіл та учням 10 класів, випускникам університетів, батькам, які зацікавлені у престижній закордонній освіті для своїх дітей, а також професіоналам, які цікавляться отриманням ступеню МВА.

Програми університетів підходять для студентів з різним рівнем освіти. Для школярів, університети готельного менеджменту пропонують програму Бакалавра, яка триває 3,5 – 4 роки та включає обов’язкове стажування. Додатково студенти можуть пройти підготовчий курс з англійської мови та з академічних предметів.

Випускники університетів України можуть продовжити навчання в магістратурі або пройти програми перекваліфікації. Тривалість навчання у цьому випадку буде складати від 1 до 2 років з обов’язковим проходженням практики в провідних компаніях світу.

Ступінь МВА пропонується тим студентам, які мають досвід роботи в сфері гостинності і хочуть підвищити свій професійний рівень для роботи на керівних посадах.

Студентам бакалаврату, магістратури чи постдипломної підготовки пропонується обрати одну з наступних спеціальностей:

 • готельний менеджмент;
 • ресторанний менеджмент;
 • організатор офіційних та урочистих подій;
 • спортивний менеджмент;
 • менеджмент сфери люкс, та продуктів преміум-класу.

Додатково, обираючи один з вказаних напрямків підготовки, студенти можуть обрати спеціалізацію у таких сферах як фінанси, робота з персоналом, маркетинг, менеджмент, управління, підприємництво та ін. Під час навчання, студенти вивчають предмети, які в майбутньому допоможуть їм керувати готелем, рестораном, створити власний бізнес або стати частиною компаній міжнародного рівня, таких як Marriott, Hyatt, Louis Vitton, Disneyland, та ін.

Які можливості та перспективи отримують студенти, навчаючись в університетах Glion та Les Roches?

 • студенти можуть обирати навчання у різних кампусах, які розташовані в Швейцарії, Іспанії, Великобританії, США та в Китаї;
 • оплачуване стажування тривалістю від 1 семестру під час навчання;
 • працевлаштування в престижних компаніях з світовим іменем після закінчення університету.

Університети пропонують навчання в розгалуженій сітці кампусів, що дає можливість студентам обрати країну та навчання відповідно до своїх вимог та можливостей:

Більше про можливості та перспективи освіти в сфері готельного та ресторанного менеджменту в університетах Glion та Les Roches ви зможете дізнатися на семінарі-презентації:

 • дата проведення: 6 березня 2017 року;
 • місце проведення: Львів, готель Асторія, вул. Городоцька 15. Початок о 19:00;
 • умови участі: безкоштовно за умови реєстрації.

ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА СЕМІНАР

Детальну інформацію про семінар та про навчання в університетах Glion та Les Roches ви зможете отримати у офіційного організатора та представника університетів в Україні, освітній агенції EDUSTEPS за тел: 068-594-44-05 або e-mail:  study@edusteps.com.ua.

Дізнатись більше

Освіта.ua
27.02.2017