Osvita.ua Освіта за кордоном Як отримати стипендії в університетах Канади
Як отримати стипендії в університетах Канади
На правах реклами

Освітній проект CanSchool допомагає українським випускникам стати канадськими студентами

Як отримати стипендії в університетах Канади

Вчитися в Канаді багато хто мріє. І не тільки тому, що це сучасна високорозвинена країна з необмеженими можливостями і величезним потенціалом. Останні роки Канада визнана країною номер один за умовами життя в світі. Вона займає лідируюче місце за показником ООН "Людський розвиток", як найбільш сприятлива для життя. І це далеко не всі фактори, які свідчать на користь країни кленового листа. Окремо хотілося б відзначити освіту.

Кілька канадських університетів міцно тримаються в вищих рядках світових  рейтингів. Наприклад, університет McGill часто прирівнюється до ВНЗ зі списку Ліги Плюща, куди прагнуть потрапити найкращі з найкращих із усього світу. Адже не дарма серед випускників McGill так багато лауреатів Нобелівської премії.

Такі канадські ВНЗ, як Rotman, Ivey і Schulich, що видають престижні дипломи MBA, високо цінуються лідерами міжнародного бізнесу, а їх випускників включено до списків найвпливовіших бізнесменів не лише Канади, а й інших країн.

Отже, канадські коледжі та університети вважаються одними з найкращих в світі і приваблюють студентів з різних країн, у тому числі, і з України.

Хоча українські абітурієнти не поступаються своїм канадським ровесникам в знаннях, ерудиції та інтелекті, як і інші іноземці, за їх освіту в Канаді потрібно платити в рази більше, в порівнянні з вартістю навчання для канадських підлітків. Справа в тому, що для іноземців канадські ВНЗ виставляють ціни, найчастіше, в 2 або навіть  у 3 рази вище! Причому стипендії для закордонних студентів Канада практично не пропонує.

Але не все так погано. За словами ліцензованого канадського адвоката, ми дізналися приголомшливу новину: для українських громадян  існує можливість вчитися в престижних ВУЗах Канади не просто за пільговою ціною, а взагалі безкоштовно!

Спростити процес вступу сьогодні допомагає реальна, унікальна можливість отримати канадський атестат, не виїжджаючи з України, що дозволяє не тільки зайняти місце в ряду студентів обраного канадського ВНЗ, коледжу, а й виграти стипендію.

На практиці, подібну послугу в Україні офіційно надає освітній проект CanSchool, засновником якого є ліцензований канадський адвокат з величезним досвідом роботи - Інна Михайлівна Коган.

Завдяки досконалому знанню юридичних моментів, моніторингу нових програм, а також спеціальній партнерській програмі, яка пов'язана з університетами Канади і школами України, багато випускників CanSchool, на сьогоднішній день, вже є канадськими студентами престижних навчальних закладів.

Займаючись в Canadian Learning Centre for Canadian High School 3 рази на тиждень, у вечірній час, підлітки не тільки досконально вивчають англійську мову і розширюють сферу своїх знань, вони отримують канадський атестат, з яким для них відкриваються двері рейтингових ВНЗ Канади та їх стипендіальні програми.

Топовий ВНЗ Канади University of Toronto, який в одному зі світових рейтингів займає 16 місце в світі, пропонує стипендію під назвою Lester B. Pearson Scholarship. Максимум 37 абітурієнтів отримують цю престижну нагороду в розмірі, який покриває всі витрати, пов'язані з навчанням в Університеті Торонто протягом 4 років. Однією з умов подачі заявки на стипендію Пеарсона є номінація від ліцензованої та перевіреної школи. Цього року випускниця проекту CanSchool http://canschool.net/ отримала вищезгадану номінацію за академічні досягнення і лідерські здібності  http://www.future.utoronto.ca/pearson/about

Не менш шановний в Канаді Queen's University пропонує ряд стипендій для іноземних студентів в розмірі від $ 2,000 до $ 20,000 за академічну успішність. Цікаво те, що академічна успішність визначена, як високий середній бал з предметів канадської середньо-освітньої програми, яку в Україні пропонує CanSchool на основі дистанційного навчання. Іншими словами, випускники CanSchool з відмінними оцінками можуть претендувати на стипендії в цей університет нарівні з канадськими громадянами http://www.queensu.ca/studentawards/financial-assistance/international-and-us-students/international-admission

Йоркський Університет в місті Торонто вважається одним з найбільших університетів країни. Починаючи з січня 2017 р. тут почне навчання громадянка України, яка отримала стипендію завдяки навчанню в CanSchool. York University пропонує солідну фінансову мотивацію (від $ 2,000 до $ 112,000) для кращих з кращих. І, як виявилося, виділитися серед інших, суттєво допомагає наявність канадського диплома про повну загальну середню освіту, з відмінними оцінками, який випускники http://canschool.net/ отримують на додаток до українського атестату.

Стипендії університету Британської Колумбії для іноземних абітурієнтів видаються в розмірі від     $ 2500 до $ 40000. Критеріями відбору, як і в багатьох інших університетах, є не тільки академічна успішність, а й активна участь в соціальних проектах поза школою. Освітній центр CanSchool дає можливість українським школярам знайти себе у сфері благодійної діяльності, з метою розвитку інтелекту, особистісних якостей та ін. Http://you.ubc.ca/financial-planning/scholarships-awards-international-students

Який би ВНЗ Ви не обрали, в канадському офісі CanSchool працює фахівець, що допомагає українським випускникам своєчасно і грамотно подати заявки на стипендії, які наші учні явно заслуговують. Цей фахівець (guidance counsellor) консультує індивідуально кожного учня з метою допомогти і оптимізувати процес вступу. І у випускників CanSchool це прекрасно виходить! Недаремно девіз освітнього центру http://canschool.net/  -  Excelat CanSchool because you can! Приєднуйтесь і Ви до лідерів майбутнього!

Освіта.ua
22.11.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!