Стипендія від американського Adelphi University
PR

Отримайте стипендію - 68000 доларів США на навчання в американському Adelphi University

Стипендія від американського Adelphi University

Відомий американський університет Адельфи (Adelphi University) оголошує конкурс на отримання стипендії на навчання на програмі бакалавра для випускників середніх шкіл України. У конкурсі можуть взяти участь випускники 11-х класів, які планують отримати якісну вищу освіту у Сполучених Штатах та розпочати навчання у вересні 2016 року.

Стипендія університету Адельфи, надає можливість отримати скидку у розмірі $ 20 000 на навчання на 1-му курсі програми бакалавра та скидку до $ 16 000 на навчання на 2-4 курсах. Таким чином у майбутніх студентів буде можливість орієнтовно зекономити 53% від вартості навчання*.

Для отримання стипендії, студентам у максимально стислі терміни, необхідно заповнити заяву на отримання стипендії.

Подати заяву на отримання стипендії

Після підтвердження отримання заяви на стипендію, необхідно надіслати наступні документи на електронну адресу компанії EDUSTEPS – [email protected] та пройти індивідуальну співбесіду англійською мовою з офіційним представником університету Adelphi University.

  • копія першої сторінки закордонного паспорту (дитячого проїзного документу);
  • виписка оцінок зі школи за 10 та 11 клас;
  • підтвердження достатнього рівня володіння англійською мовою - IELTS 6.5/TOEFL iBT 80;
  • мотиваційний лист (1 сторінка) на тему: «Чому я хочу отримати вищу освіту в США?».

Результати конкурсу на отримання стипендії будуть оголошені наприкінці квітня 2016 року, представником Adelphi University, компанією EDUSTEPS.

Університет Адельфи – приватний вищий навчальний заклад, що знаходиться в Гарден Сіті, Нью Йорк (37 кілометрів від Манхетену). Університет посідає 153 місце в національному рейтингу американських університетів U.S.News & World Report 2016.

Абітурієнти, випускники середніх шкіл України, мають змогу вступити до навчального закладу на програму бакалавра без додаткового року підготовки, за умови високого середнього бала та достатнього рівня володіння англійською мовою. Університет пропонує понад 50 академічних програм за наступними спеціальностями: економіка, фінанси, менеджмент, маркетинг, історія мистецтва, мистецтво, біологія, хімія, захист навколишнього середовища, медицина, медсестринська справа, філософія, психологія та ін.

Детальну інформацію про умови отримання стипендій, процедуру та університет Адельфи, можна дізнатись в компанії EDUSTEPS за тел: + 38 044 228 93 01, +38 068 594 44 05, e-mail : [email protected].

ПОДАТИ ЗАЯВУ НА ОТРИМАННЯ СТИПЕНДІЇ

*Стипендія університету Адельфи – скидка на навчання у розмірі 53% від загальної вартості програми. Решту витрат на навчання та проживання студенти мають сплатити самостійно.

Освіта.ua
10.03.2016