У Києві відбудеться найбільша освітня виставка

16-18 квітня у Києві відбудеться найбільша в Україні виставка присвячена освіті за кордоном

У Києві відбудеться найбільша освітня виставка

Організатори виставки запрошують старшокласників, студентів і батьків відвідати виставку «Освіта за кордоном», в ході якої будуть представлені закордонні навчальні заклади.

Виставка традиційно є найбільшим заходом в Україні, що присвячений широкому колу питань освіти за кордоном, під час якого відвідувачі зможуть поспілкуватися з представниками закордонних навчальних закладів.

Експозиція виставки «Освіта за кордоном» розрахована на тих людей, які бажають навчатися за кордоном. Відвідувачам буде представлений широкий спектр освітніх програм.

Упродовж трьох днів роботи виставки українська молодь зможе ознайомитися з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про підготовчі університетські курси та дізнатися про бакалаврські та магістерські програми закордонних університетів та коледжів. Відвідувачі також матимуть змогу поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій.

У цьогорічній виставці беруть участь навчальні заклади і академічні агенції з Великої Британії, Чехії, Кіпру, Ізраїлю, Польщі, Австрії, Німеччини, Канади, Естонії, Греції, Латвії, Туреччини.

Традиційно великими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Польщі, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.

Виставка «Освіта за кордоном» працюватиме протягом трьох днів, з 16 до 18 квітня 2015 року у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) з 11.00 до 18.00. Вхід вільний.

З переліком учасників виставки ви можете ознайомитись на сайті виставки «Освіта за кордоном».

Освіта.ua
14.04.2015