Історія України. Результати ЗНО 2017 року

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу (100-200 балів) та шкалу 1-12 балів, а також статистичні дані проведення ЗНО з історії України у 2017 році

Історія України. Результати ЗНО 2017 року

  • Дата проведення – 2 червня 2017 року.
  • Дата оголошення результатів — 19 червня 2017 року.
  • Загальна кількість зареєстрованих учасників – 182 219 осіб.
  • Фактична явка на пункти тестування – 94,5% від зареєстрованих.
  • Кількість завдань тесту — 60
  • Максимальна кількість тестових балів – 94 бали.
  • Максимальний рейтинговий бал – 200 балів.
  • Час, відведений на виконання тесту — 150 хвилин.
  • Пороговий бал «склав/не склав» — 27 балів.
  • Відсоток учасників, які не подолали поріг «склав/не склав» — 13,45%.

Визначення тестового бала та схема оцінювання завдань тесту визначена характеристикою тесту ЗНО з історії України 2017 року. Після визначення тестового бала, результат кожного учасника, який склав тест і набрав 27 тестових балів або більше, переведений в рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати кожного учасника зазначені на індивідуальній інформаційній сторінці абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

За результатами тестування Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання, у рейтингову шкалу (100–200 балів).

Також, Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання, у шкалу 1-12 балів.

Таблиці переведення тестових балів у рейтингову шкалу 100-200 балів та шкалу 1-12 балів

Освіта.ua
19.06.2017

Популярні новини
Опитування: ЗНО сприяє рівності учасників на етапі вступу Спостерігається позитивна динаміка зростання кількості українців, у яких ЗНО асоціюється з рівністю
УЦОЯО оголосив перші результати додаткової сесії ЗНО Український центр оцінювання якості освіти оголосив результати додаткової сесії ЗНО з кількох предметів
Онлайн-тести додаткової сесії ЗНО 2021 року Онлайн-тести додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року на сайті ЗНО-ОНЛАЙН
Розпочинається додаткова сесія ЗНО Додаткова сесія триватиме з 29 червня до 14 липня, результати тестування будуть оголошені до 23 липня
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вадим
Який прохідний бал з історії в 2018 році?
Ілона
Для Вадим: 26
Коментувати
Василь
Якщо страшно не набрати прохідний бал, то можливо взагалі не йти на цей предмет? Не думали? Методом тику модна набрати більше, якщо не годен, дуже багато хороших технікумів. Не потрібно тратити гроші батьків на ВУЗ!
0brains
У кого є проблеми з результатами/оцінюванням зно з багатьох предметів, вам туди---> http://catcut.net/DbH8
Віталій
Багато талоновитих дітей в Україні, а владі треба прилаштувати ще майбутніх лояльних виборців з окупованих територій от підняли для нас прохідний бал, а всі ці пояснення для відводу очей.
Ирина
Для Віталій: это точно!!! Мало того, что ситуация совсем ... еще и образование поддерживает!!! Опустите балл хотя бы балла украинского, а то и вообще до 20!!! Пожалуйста!!!
Віталій
До поки батьки абітури опустивши голову чекатимуть рік а не згрупуються проти чинушної задертої лінійки до тих пір об наших дітей витиратимуть ноги!
олег
Для Віталій: минулого року я обурювався і писав, що у жодній країні світу не має порогу склав/не склав. навщо він потрібний, якщо навіть топові вузи на контрак хапають з найнижчими балами, лише щоб пройшли поріг? а випадки, що добре склали 2 ЗНО, а 3 не пройшли поріг, ніколи не оприлюднюють.
Коментувати
Ирина
В истории хватает ошибок! Откуда 27 балов? На каком основании такой проходной бал?
Оксана
Почему 27? Откуда такая цифра? История была очень сложная прожодной должен быть не больше 24 баллов!!!
Ганна
Именно! Откуда 27?????
Ирина
Согласна!!! Почему история оказывается важнее укр языка??? По истории 27 из 96, а по ккр - 24 из 108??? Порог должен быть меньше!!!
Василь
Це ж яким треба бути тупаком щоб не написати на 27? Яка різниця, я б казав підняти
Коментувати
Небайдужий
Максимальна кількість тестових балів – 94 балИ