Історія України. Результати ЗНО 2015 року

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу (100-200 балів), а також статистичні дані проведення ЗНО з історії України у 2015 році

Історія України. Результати ЗНО 2015 року

  • Дата проведення – 19 червня 2015 року.
  • Дата оголошення результатів - 03 липня 2015 року.
  • Загальна кількість зареєстрованих учасників – 158 556 осіб.
  • Фактична явка на пункти тестування – ______ % від зареєстрованих.
  • Кількість завдань тесту - 56.
  • Максимальна кількість тестових балів – 90 балів.
  • Максимальний рейтинговий бал – 200 балів.
  • Час, відведений на виконання тесту - 135 хвилин.
  • Пороговий бал "склав/не склав" - 25 балів.
  • Відсоток учасників, які не подолали поріг "склав/не склав" - _____ %.

Визначення тестового бала та схема оцінювання завдань тесту визначена характеристикою тесту ЗНО з історії України 2015 року. Після визначення тестового бала, результат кожного учасника, який склав тест і набрав 25 тестових балів або більше, переведений в рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати кожного учасника зазначені на індивідуальній інформаційній сторінці абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

За результатами тестування Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з історії України у 2015 році, у рейтингову шкалу (100–200 балів).

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу 100-200 балів з історії України

Освіта.ua
03.07.2015

Популярні новини
НМТ у 2024 році матиме формат «3+1» Вступні іспити до закладів вищої освіти у 2024 році відбудуться у вигляді НМТ з 4 предметів
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михайло Олекса
Скажіть будь ласка, який пороговий бал з історії, математики та української мови?
Вася
полностью согласен с предыдущим комментарием!!!
Некто
просто пошли нахуй пидарасы ебанные ликарчук хуесос
Сурган Ірина
Шановні панове! Ви зробили величезну помилку , запропонувавши абітурієнтам порахувати бали самостійно по таблицях минулих років! Я бачила розпач доньки, коли вона не отримала омріяні 200, я читала тисячі коментарів обурених дітей і батьків! А Ви ні ? Ви, навіть, не прокоментували ?цю ситуацію! З Вашого боку це скотське відношення до молоді, Ви підірвали свій авторитет, Ви розбудили недовіру і жорстокість! Чому?
сергій
Для Сурган Ірина: підтримую! В ситуації ,що склалася немає ні професіоналізму, ні справедливості ні моралі, як і в усьому , що відбувається в нашій державі.
катя
Для Сурган Ірина: мені вони недорахували 5 балів, а за цих 5 балів у мене б було 140, а так у мене 123. Як вони рахують без поняття.
Анонімус
Не розумію вашого обурення..Відразу попереджували,що не варто ні в якому разі переводити бали за минулорічною шкалою,бо складність завдань і результати абітурієнтів кожного року різняться
Коментувати
люда
чому б не розробити стабільну таблицю переводу балів і не користуватися нею щороку, хіба це не буде більш чесно і прозоро? Чому така велика різниця в порогових балах між історією і математикою,чи в технічних вузах можуть вчитися і "пенькі"?
петро
Підтримую! Історію цього року ,,кинули" на 10 балів в середньому. Ніхто не очікував. Дітям прикро.Сподівались на краще, а вийшло... Тому потрібно з усіх предметів розробити сталу шкалу і не змінювати щоразу. Пропоную здавати англійську за вибором, а укр. мову , історію -обовязково!!! Що ж ми за українці, якщо не знаємо своєї мови і історії!!!
TjRar
Та тому, що завдання РІЗНІ, діти по-різному пишуть їх. Якщо всі погано написали, то і порог буде нижчим. В історії можна і вгадати (4 варіанти відповідей, на відповідність, з вибором декількох правильних), а в математиці 5 варіантів відповідей, є задачі. А в задачах нічого не вгадаєш.
люда
То чому ж вони різної складності, хіба не мають бути всі в рівних умовах? Завдання цього року складніші , а бали нижчі, виходить чим краще підготувалися, тим нижчий бал. А на рахунок вгадати то це можливо не тільки з історі ,а й з математики та інших предметів, та треба мати хорошу удачу, щоб вгадати аж 25.
Коментувати