Визначено результати учасників ЗНО з фізики

Завершено обробку відповідей та визначено результати зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів з фізики. Результати розміщені на персональних сторінках учасників ЗНО

Визначено результати учасників ЗНО з фізики

Тестування з фізики відбулося 22 червня. Для участі у тестуванні було зареєстровано 69 763 абітурієнта. Явка абітурієнтів на пункти тестування склала 88,0 %.

Тест ЗНО з фізики складався з 34 тестових завдань, на розв’язання яких абітурієнтам було відведено 180 хвилин.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом трьох днів з моменту офіційного оголошення результатів ЗНО з фізики.

Таблиця переведення тестових балів з фізики у 200-бальну шкалу 2013 року:

 

Освіта.ua
01.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вадим
МАТЕМАТИКА
Pupkin Vasil
Ребутните сервер тестпортала!
Pupkin Vasil
ну пожалуйста!!
Pupkin Vasil
Всего разочек
Pupkin Vasil
задайте максимальное значение proxy buffers > порешайте с nginx
Коментувати
sasasas
У всех тупит сторинка отета? неомгу зайти бля грузит и потом выбивает
Oksana
Привіт, підкажіть бцдь ласка як можна зайти на свою інформаційну сторінку,щоб взнати результати?
sasasas
Для Oksana: http://testportal.gov.ua/infopages
Коментувати
василина
чи варто подавати апеляцію?? чи мені не знизять бал??
к343434
.
!
Вторая часть кода: Рік проходження2013201220112010 Номер сертифіката ПІН-код
!
Первая часть кода: Інформаційні сторінки | Український Центр Оцінювання Якості Освіти var _gaq = _gaq || []; _gaq.push([’_setAccount’, ’UA-37850062-1’]); _gaq.push([’_trackPageview’]); (function() { var ga = document.createElement(’script’); ga.type = ’text/javascript’; ga.async = true; ga.src = (’https:’ == document.location.protocol ? ’https://ssl’ : ’http://www’) + ’.google-analytics.com/ga.js’; var s = document.getElementsByTagName(’script’)[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); }) ();
!
Чтобы зайти на свою "інформаційну сторінку" включите турбо режим. Когда хоть немного загрузиться нажмите правой кнопкой мыши в пустом месте страницы и выберите "Исходный код". Далее выделите все символы и удалите. После скопируйте этот код и вставте...
пупкин
Вот из за таких серв и не может встать на ноги.
Коментувати
Кушниренко Маргарита Владимировна
результаты ЗНО укр. мовы русский язык география история украины
Фізика
А де статистичні дані? Типу "200 балів набрало 2% і т.д"
Ніка
Для Фізика: вот мне тоже интересно где
ОСТРЯК
А нема, миші з’їли...
Коментувати
Альона
Андрій,я вважаю,що НІ.В минулому роуі мені не додали 7 балів.Подала на апеляцію-мені відмовили(хоч я права була).Ніхто нічого там не перевіря!
прав
ппп
вячеслав
физика
Andrew
Блін, варто писати апеляцію через два бали?
vchytel
Для Andrew: певно що варто. ТОрік бали додавали, хоча апеляцію й не прийняли. Але то не важливо. А 2 бали можуть бути потрібними.
Коментувати
Sergey
еще вчера были....
царь
спать вовремя ложиться надо :D
Коментувати