Визначено результати учасників ЗНО з іноземних мов

Завершено обробку відповідей та визначено результати зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів з англійської, німецької, французької та іспанської мов

Визначено результати учасників ЗНО з іноземних мов

Тестування з іноземних мов відбулося 8 червня. Для участі у тестуванні з англійської було зареєстровано 91 202 абітурієнта. Близько 5 тисяч учасників складали тести ЗНО з німецької, французької та іспанської мов.

Тест ЗНО з іноземних мов складався із 43 тестових завдань. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання, яке оцінюється від 0 до 14 тестових балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом трьох днів з моменту офіційного оголошення результатів ЗНО з англійської, німецької, французької або іспанської мови.

Таблиці переведення тестових балів з іноземних мов у 200-бальну шкалу 2013 року:
Освіта.ua
25.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Dsnz
189)
Dsnz
189
Яна
В тестах сделала достаточно много ошибок и расчитывала на сочинение. Написано граммотно, больше 120 слов,не оставила никаких личных данных,тему расскрыла. Сегодня смотрю "бланк Б" 0!!!
Света
Для Яна:Самое главное в сочинении- раскрыть тему! Возможно ты ее не до конца раскрыла..
Яне
Та же идиотская ситуация. Пиши апелляцию.
Коментувати
ttt
по немецкому очень неохотно ставят 200 баллов. В письме всегда к чему-то придераются. и поєтому у меня 199,5 браво! антикоруппция блин! Вроде я знаю что это замечательный балл, но с другой стороны я знаю, что в сочинении у меня ВСЕ правильно.
ket
скажите пожалуйста, а если у меня по английскому 144 балла я смогу поступить на филологию?
intermediate
Блиииииин... если бы я своими же руками не исправила 3(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) ответа, у меня бы было не 186, а 194...хотя я и такому результату рада!
Di
Реально, таблиця жахлива! якби я відповіла ще на одне питання правильно - уже було б на 3 бали більше!
Roman
ДУЖЕ ВЕЛИКИЙ "УКЛІН" ТИМ,ХТО РОБИВ ТАБЛИЦЮ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ! нУ ЯК? ЗА КОЖНУ ПОМИЛКУ ЗНІМАТИ СТІЛЬКИ БАЛІВ? ТА ПОДИВІТЬСЯ НА МОВУ! ТА ТАМ СТІЛЬКИ ПОМИЛОК ДОПУСКАЄТЬСЯ НА 200 БАЛІВ! А ТУТ? яК? НА 200 БАЛІВ ТРОЕБА 0 ПОМИЛОК ЗРОБИТИ! ТА ЦЕ ВЗАГАЛІ ЗНУЩАННЯ! ЕЙ,ШО ТУТ ГОВОРИТИ: ЯКА УКРАЇНА,ТАКА І ОСВІТА.....ЕХ.....(І ЦЕ ПРИ ТОМУ ШО МОВА В СТО РАЗ ЛЕГША БУЛА!) ТА НАВПАКИ ТРЕБА БУЛО ЗРОБИТИ ТАБЛИЦЮ З ІНОЗЕМНИХ ЛОЯЛЬНІШУ,А ВОНИ ШО? ЕЙ НЕМА ПРО ШО ГОВОРИТИ!
Дарь Санна
могла бы и лучше, мать его.......))))
Дарь Санна
169.5 чеееерт)))))))
Sheldon
Якщо ти здав ЗНО на 650-700 балів і хочеш поступити на державу в якийсь не дуже престижний внз - 20 і далі по рейтингу ВУзів ЧИТАЙ ДАЛІ: У тебе непогані шанси пройти ПО ДОБОРУ!!! НЕ ПО КОНКУРСУ!!! (для цього просто подай оригінали документів і чекай, поки не оголосять фінальні рейтингові списки, якщо після 3-ої хвилі будуть вільні місця, то на них зарахують тих людей, які подали оригінали(але не пройшли в 1-3 хвилю) за конкурсом, тобто в кого із них більший бал, той має більше шансів)
Вікторія Череп'юк
166.5, так обідно, адже мені трьох балів не вистачило до 171(((
Никита
Охренеть, украинский -157, английский-186, они серьезно хотят меня убедить, что я английский знаю лучше?
john
175-_- wtf?!
Андрій
199:)
Татьяна
Очень странная рейтинговая шкала. Покажите эти рейтинги и распишите систему перевода их в баллы.
Анна
197 :)
Івоніка
175- щастя, мурмурмур,
Іванна
А у мене 180=)))))Я крутаааааааа
Светик
Главное, что у меня 140 есть!)