Визначено результати учасників ЗНО з української мови і літератури

Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з української мови і літератури. Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників ЗНО

Визначено результати учасників ЗНО з української мови і літератури

Тестування з української мови і літератури відбулося впродовж двох сесій – 5 і 6 червня. Для участі у ЗНО з української мови і літератури було зареєстровано 315 858 учасників. Явка абітурієнтів на пункти тестування склала 92,2 % (перша сесія) та 93,0 (друга сесія).

Тест ЗНО з української мови і літератури складався з 61 тестового завдання, на розв’язання яких абітурієнтам було відведено 180 хвилин. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання та виконувалося у бланку відповідей Б.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом трьох днів з моменту офіційного оголошення результатів ЗНО з української мови і літератури.

Таблиця переведення тестових балів з української мови і літератури у 200-бальну шкалу 2013 року (І сесія):

 
Таблиця переведення тестових балів з української мови і літератури у 200-бальну шкалу 2013 року (ІІ сесія):

 

Освіта.ua
26.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
саша
в
Марія
Якщо в сумі 765 в КНУ Шевченка пройти можливо на державне???
Кабан
Народ!!! Уже есть результаты по остальным предметам!!! ( физика, история Украины, биология...) заходите на свои страницы. Я уже посмотрел историю Укр.
Саша
Для Кабан: Зря ты это написал!!!Теперь хрен зайдеш...
Коментувати
Nastya
У меня по таблице должно больше, а результат получился меньше!
FCCO
Для Nastya: +1
Коментувати
Dsnz
184.5)
Наctyся
У мене в сумі 785 ...у Київський університет імені Т. Шевченка пройду ?
Sheldon
Для Наctyся: залежить від напряму
Sheldon
Для Наctyся: З таким балом ти пройдеш на більшість напрямів. Проте не забувай, що в КНУ треба віддавати оригінали не пізніше першої хвилі зарахування!
Коментувати
Олена
з сумою 735 є шанси навчатися на державному? КНЛУ?
Шматко
Для Олена: Все залежить від напряму! Скажи на який напрям хочеш поступати... тоді можна буде гадати які в тебе шанси...
Олена
Англійська філологія, або французька
Коментувати
Максим Смерека
будь-ласка, підкажіть як подививитися результати ЗНО 2013 з українськой мови та літератури. Буду дуже вдячний.
Юрий Васильев
как посмотреть результаты зно
гнатюк христина
оцінювання з укр.мови і літератури
=)
а если по одному предмету немного не добрать , то есть шанс поступить ?
анонім
а чи є шанс поступити на бюджет,якщо в сумі 660?
Дмитро Єфімов
Для анонім: авжеж є, все залежить від того на яку спеціальність бажаєш і в який виш збираєшся? Подивись тут: http://abit-poisk.org.ua/rate-review (і поплач)
Коментувати
Лена
Для Кати с запада насчет проверки Львовской области сочинений за тестовые задания мы получили 175, 5, а за сочинение 7 . И аналогичные оценки получили к сожалению не только мы. Максимум что я слышала это 14. А учителя украинского языка, которые просматривали после тестирования сочинения то же не поймут в чем дело
Дарина
Для Лена: Леночка, успокойтесь. Не согласны с оценкой за сочинение - подавайте апелляцию. Имеете право. Только помните, что в 64% случаев оценка остается без изменений, а в 11% - снижается. Если хотите - сфотографируйте и сбросьте черновик сочинения мне на почту - я проверю и объективно оценю Вашу работу. Я не со Львова)))
Виктория
Не, у меня за сочинение не намного больше, но 15 есть. Поэтому, думаю, что тут Вы не правы. Возможно кто-то 20 и заработал.
Ира
Для Лена: Не знаю, что ты слышала, но у меня за сочинение 18 баллов. Когда уведела результат, то была в полном шоке, так как много слышала о строгой проверке
Коментувати
Марія
Хтось зміг роздрукувати ваші результати? P.S.: Знаю, що можна роздруковувати, коли є усі результати, але чомусь я цього зробити не можу!
Андрій
Для Марія: треба щоб були результати всіх зно. Чекай з нами на біологію)
Маша
Для Марія: Наскільки я знаю, то роздрукувати мпожна буде тлді, коли будуть абсолютно ВСІ результати) тобто після результатів зі світової
Коментувати
IRIN
Когда будет работать тестпортал?
гатеж олена
)
Ira Winchester
а бал атестата ,теж переводиться в 200-бальну шкалу,так?
Olga
Для Ira Winchester: так
Ivan
Для Ira Winchester: да
Коментувати
Татьяна
После апелляции как долго ждать результатов комисии? Кто подавал когда-либо? Какова вероятность что вообще занизят балл?
Александр Хуцидзе
Где проверить мой результат ЗНО??
Карина
Я отримала результати всіх своїх ЗНО. У пунктах тестування нам казали, що треба буде роздруковувати доповнення до сертифікату, де його знайти, на моїй сторінці лише написано сформувати запросшення перепустку з обох боків від результів??? У цьому запрошенні має міститися лист із кількістю тестових балів для вступу???