26 червня будуть оголошені результати ЗНО з основних тестів

У середу Український центр оцінювання якості освіти оголосить результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, математики, географії, всесвітньої історії, іноземних та російської мови

26 червня будуть оголошені результати ЗНО з основних тестів

Результати ЗНО учасників тестування з української мови і літератури, математики, географії, всесвітньої історії, іноземних мов, а також російської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів 26 червня. Також будуть опубліковані таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100-200 балів з зазначених тестових предметів.

Зазначимо, результати зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів визначені за 100-бальною рейтинговою шкалою (від 100 до 200 балів, з кроком 0,5 бала). В основу визначення рейтингу абітурієнта покладено його результат – загальну кількість тестових балів (арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту).

Результати зовнішнього оцінювання з усіх предметів, з яких абітурієнт проходив тестування, будуть відображені в інформаційній картці, яку абітурієнтам необхідно буде самостійно роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті Українського центру оцінювання. Відповідна опція стане доступна після офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання.

Як відомо вже відбулися тестування з усіх тестових предметів окрім світової літератури. Про дату оголошення результатів з всесвітньої історії, історії України, фізики, біології та відповідно, світової літератури, буде оголошено додатково.

Освіта.ua бажає успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання!

Для отримання інформації про оголошення результатів ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи
"Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вероника
Коли будуть результати з історії України , та біології????7
авава
Для Вероника: уже есть
Коментувати
ляля
коли будуть результати з фізики та біології???
ляля
1 липня
;)
Когда история будет? Подскажите пожалуйста, хотя бы приблизительно.
Аня Колтакова
Подскажите пожалуйста . Что делать если я не сдавала украинский язык и литературу , а он нужен ВУЗ . Могут ли меня принять в ВУЗ без этого предмета ?
rigsall
Я ледь зайшов на сайт, я не розумію чому не можна поставити нормальні сервера. Аджу я гадаю це б полегшило вхід на сайт людей
маряна
результати
максим
результаты
Artem
Когда по физике и истории результаты будут?
Таня Пивоваренко
коли будуть результати з історії України?
Таня Пивоваренко
Таня
Наталья
Зашла в первом часу ночи. Тоже долго загружалось, но в конечном итоге получилось. А сегодня, смотрю, "Дрова" полные
Сережа
жопа. за 5 лет работы сайта нельзя установить нормальные сервера. Валить из этой страны надо
Абитуриент
Люди! Кто как сдал??? Поделитесь результатами)
Sheldon
Якщо ти здав ЗНО на 650-700 балів і хочеш поступити на державу в якийсь не дуже престижний внз - 20 і далі по рейтингу ВУзів ЧИТАЙ ДАЛІ: У тебе непогані шанси пройти ПО ДОБОРУ!!! НЕ ПО КОНКУРСУ!!! (для цього просто подай оригінали документів і чекай, поки не оголосять фінальні рейтингові списки, якщо після 3-ої хвилі будуть вільні місця, то на них зарахують тих людей, які подали оригінали(але не пройшли в 1-3 хвилю) за конкурсом, тобто в кого із них більший бал, той має більше шансів)
Ира
Когда будет История Украины ?
оне
Історія України коли буде?
Танюша Бризгалова
Ура!!!Зайшла!!!!!
Саша
в когось працює testportal.gov.ua ?
Рита
Для Саша: Нет. Ошибку выбивает
Саша
дивно що УЦО не може поставити нормальний сервер(
;)
Для Саша: Так працює,але зі швидкістю равлика :) (десь 15 хвилин перезавантажувала сторінку.) Подивилась результати. Як сказав би вельмишановний пан Азіров "Йоб твою мідь"
Коментувати
Денис
У меня по украинскому языку 200 баллов )))