Завершено зовнішнє оцінювання з історії України

Упродовж двох днів абітурієнти склали тест з історії України. Правильні відповіді на завдання тесту першої сесії будуть опубліковані сьогодні, другої – 21 червня

Завершено зовнішнє оцінювання з історії України

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з історії України у 2013 році було зареєстровано 195 тисяч абітурієнтів. Тестування було проведено протягом двох сесій.

Протягом 135 хвилин учасникам ЗНО з історії України необхідно було розв’язати 55 тестових завдань.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників кожної сесії ЗНО з історії України.

Під час оголошення результатів ЗНО з історії України буде оприлюднено дві таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100–200 балів, окремо для першої і другої сесії. Відповідно рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників кожної сесії.

Правильні відповіді на завдання тесту першої сесії будуть оголошені сьогодні, другої – у п’ятницю 21 червня. Див. розділ "Відповіді на тести ЗНО".

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО з історії України за 200-бальною шкалою минулого року.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться через 15 днів. Про дату оголошення результатів ЗНО з історії України буде повідомлено додатково.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Запитання 20. Столипінський циркуляр -1910 рік, а реформа - 1906
дочекалися
Жахіття!!! в першій сесії купа некоректних запитань... 5, 12, 31, 41, 44; 48 - уривки незрозумілі...