Відбулась перша сесія ЗНО з історії України

Учасники першої сесії зовнішнього оцінювання з історії України взяли участь у тестуванні, правильні відповіді на завдання тесту першої сесії будуть опубліковані 20 червня

Відбулась перша сесія ЗНО з історії України

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з історії України зареєстровано 195 тисяч абітурієнтів, яких розподілено на дві групи (перша та друга сесії).

Протягом 135 хвилин учасникам ЗНО з історії України необхідно було розв’язати 55 тестових завдань.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників першої сесії ЗНО з історії України.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки всіх тестових робіт учасників. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з історії України буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з історії України будуть опубліковані 20 червня у розділі Відповіді на тести ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО з історії України за 200-бальною шкалою минулого року.

Друга сесія зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень з історії України відбудеться у четвер. Початок тестування об 11.00, допуск на пункти тестування триватиме до 10.50.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
19.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Перша сесія з історії України набагато важча від другої.Це думка фахівців і учнів. Чому не береться до уваги , що в другій сесії були багато повторних завдань з першої сесії.Чи врахують це в в таблиці оцінювання?
Юля
я що повинна пам`ятати 5 підруників з історії України повністю чи що?? капець..
леха
а в чом прикол, за 1 ссесию в таблице балы больше?чо за фигня?
ната
18 правельних, ето сколтко?
Анна Бистренко
І не були тести складними, зовсім ні. Просто запорука успіху-це вивчення всього матеріалу. Коротше кажучи, якщо вчив-напишеш
pavel
http://youtu.be/eAhV-HgWeyY - Вот как нужно делать
Катерина
http://vk.com/album-27622250_175838016ответы на тесты по истории Ук. 2013....
Эля
Скажите, пожалуйста, если 43 правильных ответа - сколько это баллов ?
komba
Правда ли то, что если в хронологической последовательности ты напишешь 2 правильных варианта из 4, то за всё задание тебе дают только 1 бал, а не 2?
Ніка
Для komba: дивлячись выд розстановки, наприклад, 1 та 4 правильно - це може бути 2 бали, а якщо правильно лише 2 та 3, то лише один. але точно не пам*ятаю. це краще у вчителя запитати
Коментувати
Вікторія Череп'юк
Ваш текст...якщо у мене в хронології правильно перші дві події, а останні дві поміняні місцями, то за це 1 бал?
світлана
якщо правильно 26 то це скільки буде??
Инна
1.Неоліт 2.Прийняття християнства 3.Святослава 4.1097 5.Хрестоносцям 6.Билини 7.Смерди 8.Галичина. 9.Зведення на о.Мала Хортиця 10.Шляхти 11.Універсалом короля С.Баторія 12.Уся перша війна почалася 13.І.Виговського 14.Нова хвиля переселенців 15.І.Мазепа 16.Ліквідацію решток 17.Південним-товариством Д 18.Реформи Марії 19.Завершенню промислового 20.Емський указ 21.Володимирський собор 22.Європейської револ. 23.Франко 24.Нафтодобувна 25.Брусиловський прорив 26.Намагалась знайти компроміс 27.Підписання Акта Злуки 28.Ради народних Комісарів 29.1922 30.Коренізація 31.Масштабів інд. 32.Справи СВУ 33.Політика планомірного заселення. 34.Корсунь-Шевченківська(??) 35.28 жовтня 1944 36.Розвиток базових галузей 37. Відлиги 38.Згортання 39.Розкрадання держ.майна 40.О.Косигін 41.Схвалення Акта проголошення нез 42.Збройні сили 43. Пантікапей - Д Ольвія - В Тіра - Б Херсонес - Г 44. Чигиринські походи турецько-татарських військ - Знелюднення частини Правобережної Укр, руйнування столиці Ухвалення гадяцьких пунктів - початок війни Моск...
Igor Kulchitsky
ужас, а не история
Катерина
Мне даже инструктор после зно сказал, что посмотрев на вопросы, некоторые показались ему каверзными и некорректными...
вася
Історію вчив протягом року, добросовісно, як здавалося. В тесті є багато каверзних запитань. Є і "ловушки", тобто запитання незначимі для вивченого матеріалу... А це бали. Чи можливо знати весь друго- чи третьорядний матеріал по тій, чи другій темі????????????
Катерина
где можно проверить ответы?.....Сложные были тесты и дебильные вопросы!!!