У понеділок відбудеться ЗНО з всесвітньої історії

17 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з всесвітньої історії. Для участі у тестуванні зареєстровано 10 765 абітурієнтів

У понеділок відбудеться ЗНО з всесвітньої історії

Метою ЗНО із всесвітньої історії є виявлення рівня сформованості історичної компетентності випускника школи, визначення відповідності навчальних досягнень учня освітньому стандарту та чинній навчальній програмі.

Програма зовнішнього оцінювання з предмета охоплює весь зміст шкільних курсів всесвітньої історії: від найдавніших часів до сьогодення та складається з 41 теми.

На складання тесту учасникам буде відведено 135 хвилин, упродовж яких їм необхідно буде дати відповідь на 55 тестових завдань.

Завдання тесту поділені на чотири різні форми, кожна з яких має власну схему оцінювання. Максимально можливий результат за виконання усіх завдань тесту дорівнює 87 тестовим балам.

Використовувати додаткові матеріали та обладнання під час виконання тесту не дозволяється, також буде заборонено використання мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

Тестування з всесвітньої історії почнеться 17 червня об 11 годині. Допуск учасників до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50. За необхідності зверніть увагу на маршрути доїзду до пункту тестування.

Також звертаємо увагу учасників ЗНО на необхідності дотримання правил доступу до пунктів тестування та виконання інструкцій фахівців, які проводять зовнішнє оцінювання.

Для підготовки до тестування з всесвітньої історії ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО з всесвітньої історії у 2013 році.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів