У суботу абітурієнти складають тест ЗНО з географії

15 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень з географії, для участі у тестуванні зареєстровано 85 тисяч учасників

У суботу абітурієнти складають тест ЗНО з географії

Тестуванням з географії завершуватиметься другий тиждень проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році.

За 150 хвилин учасникам ЗНО з географії необхідно буде розв’язати 56 тестових завдань, які в свою чергу будуть поділені на чотири різних форми. Кожна форма завдань має власну схему оцінювання.

Програма ЗНО з географії, на основі якої визначений зміст тесту, включає всі розділи програмних курсів з географії відповідно до стандартного та академічного рівнів.

Максимальна кількість тестових балів, що зможе отримати учасник тестування з географії правильно виконавши всі завдання тесту, складає 88 тестових балів. Після визначення результату тесту, отримані бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Використовувати додаткові матеріали та обладнання під час тестування не дозволяється, також буде заборонено використання мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

Тестування з географії розпочнеться 15 червня об 11 годині. Допуск до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50.

Учасникам тестування варто дотримуватись правил доступу до пунктів тестування та мати при собі необхідний перелік документів. За необхідності зверніть увагу на маршрути доїзду до пункту тестування.

Для підготовки до тестування з географії ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО з географії у 2013 році.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з географії.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи
"Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Богдан
Я не поняв задач не буде чи що?
Максим Приступа
хто працював по тестовому зошиту ЗНО 2013? я набрав 54 бали, яка ймовірність, що завтра не будуть складніші завдання? чи всі так само знають як і я?))ддд
Кристина
Ребят, удачи всем. Чтобы все поступили на бюджет! Да прибудет с нами логика) Кривой Рог удачиии
Яна Власюк
удачі нам)