Опубліковані відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з математики

Центр оцінювання опублікував правильні відповіді на завдання тесту першої сесії зовнішнього оцінювання з математики. Оголошення результатів тестування орієнтовно відбудеться через 15 днів

Опубліковані відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з математики

Перша сесія зовнішнього незалежного оцінювання з математики була проведена у середу 12 червня. За умови правильного виконання усіх завдань тесту учасники можуть отримати 54 тестових бала.

Після визначення результатів кожного учасника, тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів. Результати тестування з математики орієнтовно будуть оголошені через 15 днів. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Під час оголошення результатів ЗНО з математики буде оприлюднено дві окремих таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100–200 балів, окремо для першої і другої сесії. Відповідно рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників кожної сесії.

Правильні відповіді на завдання тесту з математики див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з математики, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО з математики за 200-бальною шкалою минулого року.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
наталія
Дітей із села й провінції взагалі вирішили знищити тестами з математики, такого рівня складності ще не було ніколи. Завдання для профільних класів, але ж профілі не всюди , є звичайні діти, у яких математики на тиждень 2 години. І 1 сесія й 2 були однаково складними!!!
Polk
Почему ответы на сайте не соответствуют русскому переводу теста
Kostopraw
3,14...здець 35/54