Альтернативи ЗНО наразі не існує, - Згуровський

Ректор КПІ переконаний, що зовнішнє незалежне оцінювання необхідно вдосконалювати, оскільки воно розширює доступ випускників шкіл до вищої освіти

Альтернативи ЗНО наразі не існує, - Згуровський

Про це ректор Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" заявив під час круглого столу "Закон про вищу освіту: що, де, коли?".

Він зазначив, що саме така концепція закладена у законопроекті про вищу освіту № 1187-2, що розроблений робочою групою під його керівництвом.

"В умовах, коли 50% молоді через бідність та інші перепони немає доступу до вищої освіти, ми заклали ряд певних механізмів для розширення цього доступу. Це і соціальне забезпечення для тих студентів, які не змогли б отримати вищу освіту, якби держава не забезпечила соціальний пакет, це і розширення доступу через вдосконалення ЗНО", - сказав Згуровський.

Він також висловив переконання, що альтернативи ЗНО наразі не існує, тому ця система повинна лише вдосконалюватися, зокрема, у частині придання їй чутливості до виявлення креативних здібностей молоді.

Як відомо, Комітет Верховної Ради із питань науки й освіти прийняв рішення рекомендувати парламенту взяти за основу законопроект №1187-2, доопрацювати його до другого читання й одночасно відхилити альтернативні законопроекти №1187 і №1187-1.

Освіта.ua
12.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Франкенштейн
В итоге остаются в универах либо везучие идиоты, или закостенелые ботаники!
Франкенштейн
Отмените это долбанное ЗНО! От него никакого толку. Самое обидное что в универы поступают и учатся в основном сельбане, а нормальные, кто действительно учил, остаются в жопе, ибо нормальный человек не ответит на вопрос Каким стихом вдохновился Шевченко, чтобы написать то-то... ЗНО придумали умные Януковичи, у которых сыновья даже не знают что это такое. Намного проще и легче поступать по старинке. Там ты можешь переспросить, уточнить суть вопроса. А тут придумали лишь бы завалить.
абітурієнт
усім не подобаються двозначні відповіді, неточності! в укр.мові та літ. першої сесії, наприклад, завдання були не кращі ніж у другій: 1) осокА? про таке впреше чую. 16) відповіді Б і В, на мою думку, обидві підходящі. 31) "Земля" - "Подвиг розвідника"?? я відмітила рівнозначну відповідь - "Тарас Шевченко" - "Іван". Подбайте про адекватність запитань та відповідей, будь ласка!!!!!!!!!! доля людей вирішується!
Вчитель
Списування не найстрашніше в ЗНО. А от домовленості на рівні директорів шкіл-опрних пунктів ЗНО про допомогу певним абітурієнтам за добрі гроші - річ вже звичайна та досить доступна. Схеми відпрацьовані, люди знають, куди звертатися. І розповідайте мені про чесність проведення ЗНО!
Одрі(освічена)
ЗНО вже занадто рідне , куди ж без нього...
Євген
Потрібно вдосконалити не засоби боротьби зі списуванням, а саму процедуру і завдання ЗНО. Багато абітурієнтів скаржаться на різницю балів І та ІІ сессій. Також слід зазначити недоречність та двозначніть деяких запитань (як приклад маємо ЗНО з англійської). Система досить хороша, але вона потребує вдосконалень.
observer
Одри прав(а) - было значительно луДше. Для Одри...
Кошка
Судя по Вашему посту не было
Info
Для Кошка: !!!
Коментувати
Одри
Без ЗНО было лудше