Усі завдання тестів мають позитивні експертні висновки, - УЦОЯО

В Українському центрі оцінювання наголошують, що тести зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році розроблені досвідченими фахівцями та укладені відповідно до програм ЗНО

Усі завдання тестів мають позитивні експертні висновки, - УЦОЯО

Відповідне повідомлення поширене прес-службою Українського центру оцінювання якості освіти, зважаючи на звернення абітурієнтів щодо якості тестових завдань, які використовуються під час проведення ЗНО у 2013 році.

В УЦОЯО повідомляють, що тести зовнішнього незалежного оцінювання укладені відповідно до програм ЗНО з навчальних предметів.

"До розробки тестових завдань були залучені наукові працівники Національної академії педагогічних наук, викладачі вищих навчальних закладів освіти, досвідчені педагоги загальноосвітніх навчальних закладів. Кожне завдання, включене до тестів 2013 року, має позитивні експертні висновки. Усі тестові завдання відібрані із фондів банка тестових завдань", - наголошують в УЦОЯО.

Також в установі повідомили, що фахові предметні комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти у день проведення відповідного тестування розглядають зміст завдань, уміщених до тестів.

"Правильні відповіді до завдань тестів з хімії, української мови і літератури, іноземних мов ухвалено предметними фаховими комісіями без зауважень до змісту тестових завдань та однозначності відповідей на них", - йдеться у повідомлені центру.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надежда
на наши слова всем плевать, жаль, что государство ведет такую безразличную политику, это ужасно уже надоело! Сколько можно издеваться над абитуриентами? Мы что, не люди? Почему так несправедливо и глупо?
Аня
Абітурієнти не згодні із відповідями на ЗНО з англійської мови. http://www.petitions247.net/
Борис
ЗНО дискредитировало себя как система, которая объективно оценивает уровень знаний абитуриентов. Из-за присутствия в нем субъективных мнений отдельной группы лиц, которые составляют эти тесты. В традиционном варианте поступления в ВУЗы использовался индивидуальный подход в проверке уровня знаний абитуриента. ЗНО это попытка навязать единую точку зрения и загнать всех абитуриентов в одно стойло. Возможно грубо, но это отлично характеризует сложившуюся ситуацию. Невозможно доверять тестам, в которых содержаться ошибки и неточности, несколько возможных вариантов ответов, несоответствие заявленного уровня сложности с тем, который имеем в результате. Использование метало-детекторов к гражданам оправдано в странах с повышенной криминальной опасностью в учебных заведениях, но никак ни при школьном тестировании. Это макание в грязь налогоплательщиков. Я буду добиваться решения по этому вопросу в Верховной Раде, и предлагаю каждому небезразличному писать обращений в Комитет образования при ВР
Heckfz
не треба "скігліті" - а відправляти звернення на ТБ, що я вже і зробив. Раджу приєднуватись, доки "експерти", "фахівці" не заговорили тему своїми відписками
Юля
Віка,я зтобою повністю згідна.ВСІ,без виключення,викладачі з якими я обговорювала завдання до тексту про Вікіпедію вважають ,що на запитання до цього тексту дати одозначну правильну відповідь неможливо,а на деякі запитання правильна коректна і повна відповідь повинна включати дві відповіді ,а це робить зміст завдання абсурдним!
====
Тю, а по русскому?? Часть заданий- даже вопрос не понятным был.... По 20 минут над каждым вопросом тупить, чтоб понять его смысл..... Брееееееееееееед) Жизньболь...
Віка
я вважаю, що деякі питання (укр мова 2 сесія) були не коректними, так думають не тільки абітурієнти, а й викладачі, які нас готують, але ми нічого не можемо доказати і за ті 3 питання у читання мовчки, ви ((УЦОЯО) та ніби спеціалізовані факівці), які насправді самі нічого не знають, можете зруйнувати долі багатьох абітурієнтів, але хіба у вас є совість, та про що тут можна говорити....
ФімаСобак
Мене просто обрурюють деякі коментарі!!! Чому ми повинні вважати себе ідіотами?! Ми навчаємося за шкільною програмою, а за нею передбачений рівень середній, тобто В2, а завдання для виконання тестів з англійської мови містять рідковживану лексику та рівень С1-С2. А стосовно тестів з української мови: люди, треба бодай раз відкривати було книжки з правилами і т.д.
абитуриент
Для ФімаСобак: вот так отвечает УЦОЯО, и, я считаю, соввершенно правы: ЗНО не є державною підсумковою атестацією, тому програми зовнішнього незалежного оцінювання передбачають, що рівень знань абітурієнта з певного навчального предмета має надавати змогу навчатися за тією чи іншою спеціальністю. Тобто, ЗНО є формою загальнодержавних вступних випробувань до вищих навчальних закладів. У свою чергу, студент ВНЗ має володіти знаннями на достатньому рівні, щоб успішно опановувати навчальну програму з відповідної спеціальності.
Коментувати
Heckfz
Тут треба задати журналістам ці питання. Вони візьмуть справжніх експертів, і тоді нехай висновки покажуть на ТБ. А потім нехай спитаються у членів цієї комісії, у якої не було жодних питань, чи вони хоч бачили ці завдання в очі.
League
"експерти-науковці" а у них были клешни??и они при составлении теста пели песню "рака-рака-рака" ??
WWW
Як можуть експерти-науковці переплутати поняття "подовженн" та "подвоєння приголосних"? Те, що для абітурієнта вважається помилкою, для експерта-науковця є нормою невігластва...
Ідея
Перша та Друга сесія ЗНО з Рідної мови - це своєрідний прояв демократії? Не руйнуйте цвіт нації. Майте честь перед Батьківщиною. Максу - ми вчили та нас підставили найгіршим вчинком. Завдання про 22 долари не потребувало підготовки та мало 3 правильних відповіді. А шановні "експерти" одну.
Иван Петров
" вищих навчальних закладів ", а я то думал я в школе учился ...
Тоже не 200
Для тех, кто тут кричит о том, что нужно оспорить задания и результаты: смиритесь с тем, что вы идиоты.
я
Ничего, что Sugababes вообще без "r" пишется. Хоть бы название группы уже правильно написали, если нормальные тесты создать не могут.
Heckfz
Те саме про 22 долара. Пропоную слідувати порадам УЦОЯО і відправити листи їм та їхнім експертам, і нехай спробують не дати відповідь протягом обумовленого законом часу. Хоча заготовки вже напевно готові із текстом, який повторює цю бюрократичну відписку.
Heckfz
31 завдання дайте будь-якому справжньому спеціалісту по текстах - юристу будь-якої найменшої компанії, він скаже що є субєкт - автор, який назвав "антиелітаризмом" те, що обурило Сенгера, а відповідь - про політику Вікіпедії, що не виходить прямо з тексту. Тоді виходить що ми здаємо не вміння розуміти те, що написане, а вгадувати думки експерта.
Sveta
Для Heckfz: ти правий...і не лише у 31 завданні!! а 30 і 33 завдання? у 30 можна обрати навіть 3 варіанти...
aladdin85
Можливо, в автора тексту варто запитати? Можна навіть з головної сторінки Вікіпедії побачити, що є основною політикою Вікіпедії. Про це записано в абзаці 9—17. А Ваш «суб’єкт» зазначив, що політика Вікіпедії (антиелітаризм) (причина) призвів у 2002 році до розколу між Вейлзом та Сенґером (наслідок), оскільки через можливість рівного редагування (причина), зокрема фахівцем та анонімом (конкретизація) створилась така атмосфера, коли будь-який анонім міг (і досі може, через це у Вікіпедії часто виникають суперечки — коментар) скасувати редагування фахівця (наслідок) (як, власне, і навпаки — коментар). Саме таке зрівняння праці експерта з працею аноніма і обурило Сенґера, який пішов з Вікіпедії і створив Citizendium (наступне речення оригінальної статті), у якому заборонив анонімне редагування, змусив користувачів зазначати реальні ім’я та прізвище та створив передумови для того, щоб опублікованими були лише перевірені та якісні — експертні — статті.
Heckfz
Не варто питатися в автора. Він написав те що написав, а що вийшло те вийшло. Головну сторінку з Вікіпедії не подавали на тестах ЗНО (може воно було б краще). Абзац 9-17 не фігурує в запитанні 31. Вітаю Ваші глибокі знання Вікіпедії і всього з нею звязаного, але чому нема запитань у людей по першій сесії, чи всі з 2 сесії якісь нестандартні? В тому числі і наші викладачі?
Коментувати
Макс
Якби все склали так, як треба, То й в нас би не було питань! А то затвердили дурницю: "I все прекрасно, без вагань, I все те бачили, все знаем, Сваволi нашiй нема краю. А ви рiшайте, любi дiти! Бо нiкуди нам вас подiти..."
Макс
Якби все склали так, як треба То й в нас би не було питань! А то затвердили дурницю: "I все прекрасно, без вагань, I все те бачили, все знаем, Сваволi нашiй нема краю. А ви рiшайте, любi дiти! Бо нiкуди нам вас подiти..."
Heckfz
Експерти нікуди не дивилися а просто "підмахували" те що їм приносили - максимум дали перевірити студентам яким і так не вистачає часу