Обшуки абітурієнтів викличуть протест проти ЗНО, - Полянський

Голова правління Центру освітнього моніторингу Павло Полянський висловив переконання, що учасники ЗНО мають чесно складати тести, однак обшуки абітурієнтів в аудиторіях є неприйнятними

Обшуки абітурієнтів викличуть протест проти ЗНО, - Полянський

"Свого часу коли ми запроваджували ЗНО, були розроблені детальні інструкції про проходження на пункт ЗНО, а також хто з дорослих може, а хто не може бути на пункті тестування. Важливо, щоб всі вступники відразу налаштовували себе на те, що вони повинні чесно і ніяк по-іншому скласти ЗНО", - зазначив експерт під час проведення онлайн спілкування з читачами Главред.

Він також переконаний, що усілякі хитрування або намагання списати повинні мати наслідком вилучення учасника тестування з аудиторії.

"Але всі перевірки, вважаю, повинні відбуватися лише у той момент, коли вступник заходить до пункту тестування, робити, як цього року "технічні перерви" для обшуку учасників тестування вважаю неприйнятним ні з педагогічної, ні з технологічної точки зору", - підкреслив Полянський.

"Такі "новації" можуть мати лише один наслідок - викликати у суспільстві протест проти ЗНО на тій підставі, що там застосовуються такі брутальні форми контролю, які заважають вступникам виконувати завдання. Якщо ініціатори таких "технічних перерв" саме цього домагаються, то нехай про це заявлять публічно. Тоді буде не менш огидно, але хоч менш зрозуміло", - зазначив голова правління Центру освітнього моніторингу Павло Полянський.

Як відомо, цього року в Українському центрі оцінювання вирішили посилити боротьбу з використанням технічних засобів під час проведення ЗНО та запровадили технологічні перерви для перевірок абітурієнтів. Під час таких перевірок працівники Державної служби охорони здійснюватимуть відповідний контроль абітурієнтів на наявність технічних засобів.

Для проведення контролю здійснюється перерва у роботі над тестом. Час витрачений технологічну перерву буде доданий до часу, відведеного для роботи над тестом.

В Українському центрі оцінювання якості освіти переконують, що такі нововведення жодним чином не впливатимуть на процес тестування.

Освіта.ua
04.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мария
пока выдворяли нарушителя из аудитории, который в это время швырялся ручками и листами, ребенок сделал три ошибки. и кому что докажешь?
Ольга Ильницкая
Я готувала дитину до ЗНО з хімії. Це жах якийсь, що вона розказує! До аудитрії заходить група людей з металошукачами, дітей по черзі обшукують безцеремонно повертаючи на всі бок. Що з того. що їм технічну переву дали - у дітей руки трусилися до кінця тесту. То чи можуть вони бути в однакових психоємоційних умовах з тими, кого не первіряли? Якщо всіх - то всіх. Я не дивуюся, чому не жаліються батьки. ЦЕ Ж ПРОТИПРАВНО!хІБА ЛЮДИНУ МАЮТЬ ПРАВО ОБШУКУВАТИ БЕЗ ДОЗВОЛУ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ! Але які права в нашій країні мають прост ілюди? P.S. А ще розказували діти, що були такі, які просиділи весь час і здали порожні блаки, без жодної крапочки. Вони напевно наберуть 200 балів, бо вже все проплачено
Наталья
и НЕ жмутся точнее,а то опечаталась
Наталья
и НЕ жмутся точнее,а то опечаталась
Наталья
И НЕ ЖМУТСЯ точнее, а то опечаталась
Наталья
а нас не обыскивали,даже более того, просто запустили и все, но не в этом суть,а в том, что в одних аудиториях экзамен принимают ЛЮДИ, а в других сволочи....Ситуации из раза в раз одинаковые, касающиеся,в основном власного висловлювання (я это уже прошла, теперь выслушиваю недовольства друзей..) всегда остаются люди,которые не успевают переписать сочинение из черновика на чистовик ,это как правило,качественные обдуманные высказывания, а не лишь бы что...но работу завершить не дают (всего каких-то 5 мин решают судьбу всего теста...потому как за сочинение дается больше баллов), вырывают просто из рук, причем в грубой форме В то время как в других аудиториях людям шли на уступки и "скашивали" время в пользу детей (это не выдуманный факт, а реальность рассказанная многими благодарными абитуриентами) Большой респект тем учителям ,которые идут на уступки , понимая,что значит вложить душу в сочинение и быть не услышанным...да и потерять на этом баллы и жмутся на каких-то 5-10 минут
XL
Чому у нас всіх відразу підозрюють в криміналі, чому нема елементарної довіри не те, що до когось, а навіть до себе?! Перевіряли металошукачем, на "парці" були залізні застібки, зняли курточку й сховали десь в закуток, сказали, "не замерзнеш". Краще б обшукали як слід, "заспокоїли себе" й віддали одяг, бо все ж за 3,5 години (з орг.моментами) донька й замерзла, й писати як слід не могла, бо холодно було, й застудилася сильно. І на кого тепер "списати" відморожені результати???
SD
А я повністі підтримую ці обшуки, стільки халявщиків.., а ти вчиш і потім хтось хто списав з телефона набирає більше балів. За ЗНО, за обшуки!
аня
Это обсурд!
Тоня
У мя во время технического перерыва запещал метоло-детектор на (косточки в лифчике)пришлось показывать что это реально лифчик. Вообще уже обнаглели!!!
)))
Упс!А где комментарии????С утра были.а сейчас пропали.
В*ячеслав
Сьогодні складав тест з української. Була ця перевірка... Ну що сказати. Нічого не знайшли. Брало на сміх, коли пищав цей дитектор. На тест це ніяк не вплинуло, але почував себе як зек. Підняли,обшукали.. Прикро, що нам не довіряють. Такі перевірки слід проводити після сдачі телефонів і перед заходм до аудиторії.
Вика
может нас еще разденут на тестах?нет,ну почему бы и нет. вдруг у меня на ногах шпоры написаны?или в лифчике я например, спрятала?? давайте раздевать абитуриентов, чтобы не вздумали даже списывать!только вот об одном задумайтесь, в школах, в которых мы учимся нас на 200 баллов не учат...а в некоторых школах даже и на 150. вы хотите справедливости?чтоб всё было честно? тогда сделайте что-то с учителями, которые нам попросту не дают знаний!ходить на дополнительные скажите вы,а деньги где нам брать???нам,бедным школьниках откуда брать по 80 гривен за один предмет?конечно, лично я сама готовилась...но я считаю что в школе я просто протерла штаны,потому что там знаний мне никаких не дали. так что сделайте сначала что-нибудь с системой образования,а потом уже контролируйте свою "справедливость"
Игорь
а как насчет счастливой монетки под пятку? не найдут?
Лариса
Пропоную зареєструватись громадським спостерігачем, піти в пункт тестування і подивитися на процедури "зсередини". Далі - поспілкуватися з абітурієнтами. Завжди будуть незадоволені! А введення ЗНО всі підтримують? Ото ж бо - 67%. А 34% - проти. На чий млин ллєте воду своїми коментарями п. Павле?
Воля
А мені соромно, що до бандюг рівняють нас ті, які екзамени років 20 назад списали. Принижує гідність людини. Це сором для країни, котра відлякує свій цвіт!
aladdin85
Хм, а ведь так много где... Не думаю, что специалисты УЦОКО пошли на такой шаг от хорошей жизни. А в Украине народ ещё тот. Помнит о своих правах, но забывает об обязанностях. Большое количество "халявщиков" за 6 лет изрядно надоели УЦОКО и вузам. И если бы нарушений не было, то и таких крайних мер не было бы. И даже имея осведомлённость о таких мерах, 62 человека понадеялись на «вдруг проскочит?». Да, не самая приятная процедура, но, к сожалению, вынужденная и в какой-то степени (просьба не воспринимать буквально и абсолютно) оправдана. А на практике ничего страшного в этом нет, на атмосферу написания текстов не влияет. Не раз убеждался: если знания есть, человек при любых условиях напишет. А если нет, то... В общем, абитуриенты, докажите на практике, что вы не халявщики (не так, как на химии!), и тогда все подобные меры будут отменены. А пока выходит гонка «кто более изобретателен». P.S. Поверьте, пишу всё это не только исходя из голой теории, многое проверено на практике...
а
какие протесты?? протестуют только те, которые списывают) мне было даже смешно во время проверки
Анна Медведенко
Для а: точно. Особенно кок метолоискатель пищал. :)
mkka
Да-да, кто списывает, так комфортно пишеш-пишеш, а тут Встань хлопец у тя шпора...Собак наймите на наркотики еще...
)))
Ну тебя скорей всего шпора,раз "пишешЬ" бе з мягкого знака)))
Коментувати