Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з хімії

УЦОЯО опублікував правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з хімії, офіційне оголошення результатів учасників відбудеться після 18 червня

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з хімії

Зовнішнє незалежне оцінювання з хімії відкривало основну сесію тестування в 2013 році. Тест ЗНО з хімії складався з 60 тестових завдань чотирьох форм. За умови правильного виконання усіх завдань тесту учасник ЗНО зможе отримати 94 тестових бала.

Після визначення тестового бала кожного учасника тестування, який є арифметичною сумою балів за виконання усіх завдань тесту, відбудеться конвертація отриманого тестового бала у оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Нагадаємо, що оцінка за шкалою 100–200 балів є рейтинговою, тобто буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників ЗНО з хімії.

Результати тестування з хімії будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників тестування. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з хімії див. у розділі Відповіді на ЗНО 2013.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з хімії, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань з хімії та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО з хімії за 200-бальною шкалою.

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з усіх тестових предметів відбудеться в період з 18 червня до 7 липня.

Результати ЗНО, отримані учасниками, використовуватимуться для участі у конкурсному відборі при вступі до вузів України.

У відповідності з графіком проведення ЗНО у 2013 році, наступними предметами тестування стануть українська мова і література (5 і 6 червня) та іноземні мови (8 червня). Про особливості проведення тестування з цих та інших предметів ЗНО у 2013 році див. у розділі Підготовка до ЗНО.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Тесты 2013 года очень похожи на тесты 2008 (множество совпадений). В Українському центрі оцінювання якості освіти работают ХАЛЯВЩИКИ!
Артем
Уважаемые, какой текст пишется на ЗНО (вроде бы с обратной стороны на бланке), там где сказано про согласие с правилами ЗНО и т.д. НУЖЕН ИМЕННО САМ ТЕКСТ! Подскажите, пожалуйста, заранее благодарен!!!
Антон
Для Андрія. Олег на 100% правий, посилань на підручники не було минулого року. Як на мене, це безглуздо зазначати сторінку підручника.
Тетяна
Для Антон: Підручник Буринська 9 клас є рекомендований у програмі підготовки до ЗНО. А от діаграма теплового ефекти є у Буринській, але відсутня у Попеля. Висновок: требі проробляти всі рекомендовані підручники, або готуватися за підручниками для вишів, там все є у одній книжці
Коментувати
Андрій
От тільки цього року у відповідях не зазначається відповідність тестових завдань підручникам згідно "Програми ЗНО". Бо, принаймні, два питання у цих підручниках (жодному з них) не висвітлено. А посилання питання про сублімацію йоду не відповідає темі, бо цей матеріал належить до теми "Галогени", а не "Розділення сумішей". Й питання про каталіз, власне кажучи графік, не наведено в цих підручниках стандартного чи академічного рівня, які є базовими. Так чи буде в цьому році посилання відповідно до кожного питання на конкретний розділ конкретного рекомендованого підручника???
Олег
Для Андрій: кто не зубрил учебник, а учил химию, не будет задавать такие вопросы. ЗНО - не воспроизведение абзаца с конкретной страницы учебника, а проверка уровня знаний, определенного программой ЗНО, умения анализировать, синтезировать, мыслить логически.
TTT
Питання про тепловий ефект реакції: Підручник «Хімія. 9 клас» /авт. Буринська Н.М., Величко Л.П./ К: Перун, 2009. Сторінка 99. Спершу прочитайте підручник, а потім питайте "про каталіз".
Андрій
Я просто поставив питання, яке мене цікавило. Підручника ав. Буринської навіть не бачив, бо вчилися за підр. ав. Попель усі роки. Доречі, ЗНО я вирішив на 94 тестові бали. Просто мені було цікаво, саме ці завдання з яких підручників і тем узяті і все. І чому, власне, в цьому році у відповідях відсутні посилання, як це було у минулоріч. Аж ніяк не сподівався на такий образливий коментар. Підручники я не "зубрив", а просто вчився... Дякую.
Коментувати