Найголовніше в тестуванні це якість завдань, - Табачник

Дмитро Табачник упевнений, що якість тестових завдань зовнішнього оцінювання в останні роки не викликає нарікань з боку педагогів, абітурієнтів та батьків

Найголовніше в тестуванні це якість завдань, - Табачник

Про це міністр освіти і науки заявив в інтерв'ю Інтерфакс-Україна відповідаючи на питання про зміни в проведенні зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

"Зміни були, тому що банк даних напрацьовується кожен рік та завдання змінюються. І я думаю, що найголовніше в тестуванні - це не терміни його проведення та кількість предметів, а якість тестових завдань. І над цим весь час працюють фахівці", - заявив міністр.

"Хочу звернути увагу, що якщо в 2010-му році була істерика з приводу тестів з іноземних мов, то в 2011-му і 2012-му роках тести з усіх іноземних мов повністю змінилися. І, загалом, не було нарікань ні з боку педагогів, ні з боку абітурієнтів або їхніх батьків", - підкреслив міністр.

Він також зазначив, що виправдався новий календар тестування, коли ЗНО починається з нечисленних тестів, які складає невелика група професійно орієнтованих абітурієнтів.

Як відомо, зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів у 2013 році розпочнеться 3 червня і триватиме до 27 червня. Протягом цього часу учасники ЗНО зможуть скласти від 1 до 4 тестів з тих навчальних предметів, які вони вибрали при реєстрації.

Результати ЗНО абітурієнти використовуватимуть для участі у конкурсному відборі в ході вступної кампанії в 2013 році.

Освіта.ua
17.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів