Підготовка до ЗНО в Академії адвокатури України

Відділення довузівської підготовки Академії адвокатури України запрошує абітурієнтів на підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання

Підготовка до ЗНО в Академії адвокатури України

Як відомо, конкурсний відбір абітурієнтів у ході вступної кампанії 2013 року буде здійснюватися на підставі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. З метою якісної підготовки абітурієнтів у Академії адвокатури України традиційно працює Відділення довузівської підготовки, що проводить підготовку старшокласників та випускників минулих років до складання тестів ЗНО.

Навчання у відділені довузівської підготовки відбувається за програмами зовнішнього незалежного оцінювання,  слухачі забезпечуються методичними матеріалами для підготовки до успішного складання тестів.

Процес навчання передбачає обов’язкові контрольні тестування з усіх вивчених тем. Наприкінці підготовчого курсу слухачі пройдуть пробне тестування та за його результатами отримають фахові консультації викладачів.

Участь у підготовчих програмах можуть взяти учні 11-х класів та випускників минулих років, які мають атестат про повну загальну середню освіту.

Заняття відбуваються у відповідності з навчальною програмою, під час курсів проводяться лекційні, семінарські та практичні заняття з використанням технічних засобів навчання. Слухачі отримують необхідні матеріали, зокрема, в електронному вигляді, для підготовки до успішного складання тестів ЗНО.

Термін навчання на підготовчому відділенні складає 7 місяців, початок занять 1 листопада.

Докладніше про роботу підготовчого відділення дізнавайтеся в Академії адвокатури України.

Контакти:
тел.: (044) 246-57-87, 246-27-88
адреса: 01032, Київ,  бульвар Тараса Шевченка, 27
сайт: http://www.aau.edu.ua
e-mail: referent.aau@meta.ua

Освіта.ua
26.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів