В Міносвіти думатимуть, як боротися з порушеннями на ЗНО

Міністерство освіти та Український центр оцінювання якості освіти розробляють стратегію, що допоможе боротися із правопорушеннями під час проходження ЗНО, зокрема, з використанням учасниками технічних пристроїв

В Міносвіти думатимуть, як боротися з порушеннями на ЗНО

Про це повідомила директор Українського центру оцінювання Ірина Зайцева під час прес-конференції "Завершення зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року".

"Цьогоріч була закладена можливість щодо використання на ЗНО металошукачів та металодетекторів - це повністю себе виправдало, оскільки за допомогою них було зафіксовано 399 порушень. Але я визнаю, що проблема залишається і для того, аби її комплексно вирішити разом із структурами, які займаються захистом інформації, ми ініціювали розгляд цього питання на колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту", - розповіла Зайцева.

За її словами, цьогоріч порушення в основному були пов'язані із різноманітною технікою, користування якою недозволене під час тестування - засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження інформації тощо.

"Я сподіваюся, що у жовтні буде створено робочу групу, до якої увійдуть представники Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України та освітніх структур для того, щоб ми виробили якусь спільну стратегію як у майбутньому боротися з правопорушеннями", - резюмувала директор УЦОЯО.

Нагадаємо, цьогоріч близько 20% пунктів тестування було облаштовано камерами відеоспостереження та металошукачами.

Укрінформ
11.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Просто Вася
Сдавал 3 ЗНО, все в Киеве. Ни на одном пункте не было детекторов (в одном пункте даже доски не было). Никто не досматривал. Наблюдатели всегда в одном сидячем положении за столом спереди класса. В туалет можно ходить сколько угодно раз, на любой промежуток времени, без последствий. Много знакомых фотографировали задания или звонили репетиторам прям из туалета. "Зафиксировали 399 порушень", а их было тысячи. И все эти запугивания останавливают только тех кто учил, ибо им жалко потерять год потом, ради пары баллов. А те кто не учил, им терять нечего, и они скатывают потом на свои 160-190 баллов...
Рома
Все правильно написано и кто-то прекрасно моет бабки на этих камерах и детекторах.А зафиксировали они максимум 5% нарушений.
Коментувати
wint
Я на ЗНО таки списать 1 раз умудрился. И, госпожа Зайцева, засуньте себе все это в причинное место.... Ибо не перевелись еще умные люди. До начала тестирования я уже знал как с собой пронести телефон через металлоискатель. И аппаратура, "секущая" сигнал мобильного мне тоже была глубоко П* (есть авиа-режим на телефоне). Да и в туалете никто не проверял чем я занимался). Ребята, все возможно. Дерзайте, яйца не оторвут, если действовать с умом!
Карина
если одному "умнику" удалось списать, это еще не значит что также получится у кого-то еще. терять год из-за неуверенности в собственных силах-глупо.
DR
100%
Anonim
Да ты прав! Авиа режим включил и будь здоров)
Коментувати
Анастасія
Ахах..ще б почали б придумувати коли призначити пробне ЗНО у 2013 році...смішно, тут електронні заяви подати не ожна а їм голова іншим забита!
анна
Чего-то "рано" они решили взяться за этот вопрос.
Творець
Успіхів у роздумах!!!
User_of_EDEBO
А шо тут думать :-)) База ЄДЕБО дає таку можливість для шахрайства, як підміну володаря сертифікату ЗНО : людина здала ЗНО, отримала сертифікат, а в ЄДЕБО цей сертифікат можно присвоїти будь якому дев"ятикласнику, і він може поступити як на базі 11 класів. І виправити цю помилку досі не можуть, бо той, хто першим отримав сертифіката, той і виграв, і в нього НІХТО не зможе його видалити або змінити. Занотуйте, шановні!
Абітурієнт
Краще хай думають як допустити менше помилок в тестах!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Джон Маккейн
Пофиг, гарнитуры непобедимы!
User_of_EDEBO
Для Джон Маккейн: "Протів лома нєт прійома, окромя другого лома!"
Коментувати