УЦОЯО: попри труднощі, відповіді учасників НМТ враховані коректно

В УЦОЯО висловили жаль щодо того, що учасники працювали в ускладнених умовах

УЦОЯО: попри труднощі, відповіді учасників НМТ враховані коректно

В Українському центрі оцінювання якості освіти висловили жаль з приводу того, що учасникам НМТ доводилося працювати в дещо ускладнених умовах через технічні труднощі, що виникали під час тестувань основної сесії іспитів.

Про це йдеться в повідомленні УЦОЯО щодо перших результатів проведення національного мультитесту в 2023 році.

«Складний виклик основної сесії НМТ-2023, – технічні труднощі, що виникали під час тестувань. Зокрема, постійні хакерські атаки призводили до технічних збоїв у роботі онлайнового сервісу», – наголошують в УЦОЯО.

Через технічні проблеми учасникам тестування не вдавалося відразу зайти, система не завжди видавала коректні зображення, потрібно було часто перезавантажувати тестову програму.

«Нам справді прикро, що вступникам доводилося працювати в цих дещо ускладнених умовах, але за таких обставинах дуже важить інше: попри всі негаразди, жодних утручань у базу даних результатів оцінювання не сталося. Сервери системи були перевантаженими, але всі внесені відповіді збереглися. У цьому переконувалися всі ті учасники, які зверталися до Українського центру й на свої запити отримували докладну інформацію щодо своїх відповідей», – зауважили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Також в УЦОЯО висловили сподівання, що вступники, які мали труднощі з роботою тестувальника, що могли вплинути на їхні результати, вчасно подали відповідні заяви й зможуть узяти участь у додаткових сесіях НМТ.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram. 

Освіта.ua
10.07.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Як то можливо " всі ті учасники, які зверталися до Українського центру й на свої запити отримували докладну інформацію щодо своїх відповідей". Якщо наголошували, що цього року не будуть приймати і розглядати звернення, апеляції щодо перегляду результату НМТ, тільки питання і зауваження до організації проведення НМТ? НМТ цього року показує не результати знань, а наскільки везучий учасник. НМТ - це як чорний квадрат...
Галина
Для Наталія: "запит" і "апеляція" - різні поняття. Якщо люди офіційно звернулись із запитом, то їм повинні були відповісти. А апеляція - це саме опротестування результатів з можливістю внесення змін.
Наталія
Тому так і перерахувала. Звернення щодо перегляду результату НМТ можна було подавати?
Галина
Для Наталія: Звернення завжди можна писати з будь-якого питання. Навіть, якщо Ви хочете запитати пр заробітну плату директора центру оцінювання. Але про перерахунок результатів ніхто не говорив
Коментувати
ЗЛА
Ідіть ви під три чорти з своїми " вам прикро".... За що вам прикро? То нам і нашим дітям до сліз від вашої організації :від банального випадку,що дитині попала непрацююча мишка або дитина не розуміла,чи їй зараховане питання, бо сайт висів і до....іншої .купи лажі... Могли б накинути ВСІМ дітям по 10 балів за ці свої треші І ви поскидали бали тим, хто знімкував завдання і кидав у пабліки... Хіба це не вина організаторів ,чи тих ,хто пропускав дітей на тест? Значить погано спостерігали за дітьми або не забрали усі телефони. Я не захищаю ці випадки,бо діти свідомо це робили, але якщо б все було так ,як має бути, то вони не мали б чим знімкувати НМТ завершене( основна сесія), але залишилось лише величезне розчарування. Дякую за зіпсоване все..
Жах
Коректно??? Немає слів. Можна було не вживати слово "коректно", щоб не згадувати , що пережили випускники 20.06. 2023 в другу зміну. Ось вам і однакові умови і завдання однакової складності. Ознайомте учасників цього доброчесного дійства з результатами НМТ по днях і предметах, щоб зрозуміти свої промахи і хоч якось реабілітувати дітей, які писали тести 20.06.23.
Віра
Дитині 12 балів зняли? Комп’ютер показував одні бали,а на електронну прийшли інші!!!!
Зла
Ідіть в жопу. Таких цькувань дітей, як цього року, ще не було! Сказати дитині "ми дуиали, що ти тупа" то дуже налаштовує на написання заяв і скарг , коли відповідь не зарахувалачь,а чорнетку сказали забрати. Дорогоцінні бали втрачено. Замість 200 аж 192. Цього тепер замало в омріяний вуз. А скільки списували у коридорах. І всім всеодно
Галина
Для Зла: Звідки Ви знаєте що мало? Результатів вступу ще не має. У виші що є обмеження, що не можна подавати заяву, якщо менше 195 балів? Подавайте заяву на вступ, а там буде видно
Валерій
так, ми дорослі люди і розуміємо, що 192 замість 199 не так вже важливо, головне - рейтинг, але в мене логічне запитання: Чому, якщо з 32 балів набрав 28, то це 175 балів, а якщо з 32 - 16, то це 150 балів? Не по відсоткам, на по логікі я це зрозуміти не можу.
Коментувати
Валентина
Хакерські атаки?) Ну да, треба ж на когось списати свою недолугість. Скільки дітей пережили стрес і розчарування у системі,а тепер поїдуть вступати в іноземні вузи. Нам же не реба розумих дітей. Цьогорічний НМТ - просто ганьба і сором для держави!!!