Вступати на різні спеціальності можна з різними комбінаціями НМТ

Абітурієнти матимуть можливість вступати на різні спеціальності незалежно від комбінації предметів

Вступати на різні спеціальності можна з різними комбінаціями НМТ

Під час вступної кампанії абітурієнти матимуть можливість вступати на різні спеціальності незалежно від комбінації предметів, яку обере учасник НМТ.

Відповідну можливість передбачає модель проведення національного мультипредметного тесту, що була презентована Міністерством освіти і науки 20 січня.

Зокрема, незалежно від обраного вступником додаткового (третього) предмета позитивний результат НМТ дозволить подавати заяву для вступу на будь-яку спеціальність з урахуванням вагових коефіцієнтів, установлених для предметів на різні спеціальності.

Для отримання позитивного результату за шкалою 100-200 балів з кожного предмета учаснику буде необхідно набрати не менше 10% від загальної кількості тестових балів.

Більше про проведення НМТ в 2023 році

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
21.01.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Чернівчанка
Наші студенти не злодії і не бандюгани. Хто давав право працівникам поліції та працівникам ТЦК під час вияснення особи говорити до дітей матюкам і крутити руки? Що це за держава і як в ній діють закони? Чому не приймуть постанови щоб усі хто має право на відстрочку носив біля себе оригінали документів? Якщо студент то студентський і наказ про зарахування. Якщо викладач довідка з місця роботи про навантаження. Якщо опікун то документи про право опіки. Всі ці документи через реєстри на протязі 5 хв. перевіряються. Чому не крутять руки тим хто пияче і за рулем по місту 100 км/год їзди. Чому не крутять руки тим хто з барів не виходить? Чому не вертають тих хто закордон втік?
Чернівчани
Ми не освітяни і не маємо жодного відношення до освіти, але використовуємо ті можливості достукатися до влади які є. Зокрема через цей сайт. Буковина віддаляється від України. І не в сторону Румунії. У нас в регіоні панують порядки, які дуже схожі до того що відбувається у ЛНР і ДНР. Якщо завтра раптом скажуть що Янукович став президентом, то Буковині навіть не треба буде звикати до нового способу життя. Ми вже так живемо. Можливо все і нічого, але багато людей перестає вірити в українську владу та державу. Звичайне населення зовсім не захищене. Якщо влада нічого найближчим часом не вдіє, це стане основою для остаточного зневірення.
Марта
Коли ми дізнаємся які будуть коефіцієнти на різні спеціальності?