НМТ дозволив зарахувати рекордну кількість вступників

У Міносвіти зазначають, що обрана модель проведення НМТ виявилася успішною

НМТ дозволив зарахувати рекордну кількість вступників

Підсумки проведення національного мультипредметного тесту в 2022 році свідчать про те, що запропонована модель вступу до вишів виявилася успішною, внаслідок чого в Україні було зараховано рекордну кількість вступників до закладів освіти.

Про це, презентуючи модель проведення НМТ в 2023 році, сказав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Також, за словами міністра, однією з переваг НМТ є створення можливостей для вступу для випускників, які перебувають за кордоном.

Окрім того, він наголосив, що при формуванні цьогорічної моделі НМТ були враховані безпекові складові та думка батьків.

«Ми моделюємо максимально безпековий вступ, враховуємо думку батьків вступників і подаємо на розгляд Верховної Ради спільно узгоджену модель вступу в рамках вдосконаленого мультипредметного тесту», – зазначив міністр.

Національний мультипредметний тест буде проведений за схемою 2+1: українська мова + математика + предмет на вибір.

Предметом на вибір учасника тестування стануть – історія України, одна з іноземних мов, біологія, фізика або хімія.

Тестування для кожного випускника відбуватиметься в один тестовий день.

Більше про проведення НМТ

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
20.01.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ГеоГраф
А навіщо на Вашому сайті висить " Програма ЗНО з географії 2023 року’якщо саму географію нагло викинули з переліку предметів на вибір. ОДНУ-ЄДИНУ І ЗОВСІМ!
Елтон Норріс
Дебіли забули про існування географії? Чому є фізика, хімія,але немає географії? Що це за приколи? Навіщо математику робити обов’язковим предметом? Нащо філологу, спортсмену і т.д. забивати голову математикою? Цей предмет в майбутньому не буде потрібний цій людині, зіпсує екзамени + заповнить голову непотрібною інформацією
Неля
Зробіть безпекової метод здавати НМТ в консульстві ізраїль.Дайте змогу .Якщо дитина виїде д країни то незаїде в Ізраїль знову такі тут правила.Тому будь ласка дайте змогу здавати НМТ і в цій країні не виїжджаючи нікуди .Розширення список країн і включить туди Ізраїль.