ЗНО у 2023 році проведуть з 12 предметів

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2023 році буде проведено у звичному форматі 

ЗНО у 2023 році проведуть з 12 предметів

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2023 році буде проведено у звичному форматі. До переліку включено 12 навчальних предметів.

Відповідний наказ про проведення ЗНО наступного року підписаний міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

Зокрема, до переліку навчальних предметів, з яких буде проведено ЗНО, включено традиційний для довоєнного часу список тестових предметів – українську мову, українську мову і літературу, математику, історію України, біологію, географію, фізику, хімію та чотири іноземних мови: англійську, іспанську, німецьку й французьку.

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики (завдання рівня стандарту) та історії України (період 1914 рік - початок XXI століття) здійснюватиметься лише для проведення державної підсумкової атестації.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії в 2023 році приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
07.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Прошу сказати які предмети обов’язкові для складання дпа у цьому навчальному році 2023? Чи історія обов’язковий предмет? Збираємося складати українську мову - математику - англійську мову - фізику. Заздалегідь вдячна.
Аліна
Цікавить питання про отримання атестату. Якщо обов’язково потрібно писати ДПА , то його можна писати дистанційно, якщо ти знаходишся за кордоном?
Олександра
Доброго дня. Чи можно скласти ЗНО у 2023 році онлайн чи має бути фізична присутність в країні?
Якось так
Для Олександра: онлайн НЕ МОЖНА. Проте цього року закордоном відкривали пункти тестування, де писали НМТ. Як буде наступного - ніхто не знає.
Олександра
Дякую!
Коментувати
Віолетта
Підкажіть будь ласка, чи обов’язково писати зно для отримання атестату, наприклад для вступу закордон?
Якось так
Для Віолетта: для отримання Свідоцтва про здобуття пзсо наразі необхідно обов’язково здавати ДПА. Вимоги до вступу за кордон різняться в залежності від країни тачи університету.
Коментувати
Анна
Якщо я навчаюсь на 1 курсі у коледжі, але хочу заново складати екзамен, то я повинна складати ЗНО чи ДПА? У мене вже є повна загальна середня освіта
Якось так
Для Анна: ДПА здається один раз - для отримання Свідоцтва про здобуття пзсо. ЗНО для вступу можна здавати хоч раз на рік.
Коментувати
Людмила
Скажіть, будь ласка, завдання ЗНО з української мови у 2023 році складатимуться за новим правописом чи діятиме старий?
Україна
Корона була приводом щоб не здавати обов’язкове ДПА, а війна, що ні? то нічого, що діти постійно в стресі, в переживанні за рідних що воюють, постійні тривоги, підвали, дистанційка, вимкнене світло, ви вважаєте діти в цей час можуть вчитися і готуватись до обовязкового ДПА?
Галина
Для Україна: корона була приводом не через дистанційку, а через ризик поширення хвороби після збирання масу людей в одному приміщенні. Зараз невідомо чи буде ризик масових збирань влітку наступного року. Якщо ракетні обстріли триватимуть, то ніхто дпа не проподитиме. А вчитись можна в будь-яких увовах, якщо є бажання, а якщо немає, то наввщо перейматись. Ну отримає випускник 2-ку за знання, то це ж його знання. Колись надумає, що вони йому потрібні, то зможе надолужити згаяне. Оцінки в атестаті на це не впливають
Україна
Ви не праві, коли дитина більше переживає за хороші новини з фронту, аніж за навчання, у тої дитини точно буде два, і ще більше після цього розчарування, і хто знає як це вплине потім на дитину. Дітей збирати у війну, щоб перевірити не потрібні нікому результати - це щоб з батьків смоктати гроші за індивід.заняття, бо вибачте навчання у війну, дистанційка, тривоги - користі мало, і щоб не було два, щоб діти не розчарувалися в собі, батьки забезпечують індивідуальні уроки в час коли ціни космічні для проживання. Навіть для поступання, спрощеного тесту в такий страшний час більше ніж достатньо. Ви повинні підтримувати дітей, а ви ще більше їх схиляєте до переживань, дітям потрібні здобутки, а не двійки, і їм зовсім не байдуже, як ви про це подумали. СПОДІВАЄМОСЬ, система зможе піти дітям назустріч.
Людмила
Скажіть, будь ласка, завдання ЗНО з української мови у 2023 році складатимуться за новим правописом чи діятиме старий?
Коментувати
Анастасія
Добрий вечір, таке питання, чи обов’язково мати повну середню освіту, щоб скласти ЗНО? Чи можна написати закінчивши 9-10 класів, наприклад?
Галина
Для Анастасія: ні не можна. Потрібно мати повну середню освіту, або бути випускником 11 класу
Коментувати
Наталія
Добрий день! Маю питанняЧи можливо буде складати ЗНО в 2023році за кордоном? Чи це відомо? Чи коли це буде відомо?
Кіра
Питання таке, я проживаю в Херсонської області як ми будемо здавати ЗНО? Я навчаюсь в Миколаївській школі дистанційно. І в зв’язку з такою ситуацією мені потрібно знати як що та до чого
Галина
Для Кіра: зараз то, но можна сказати лише одне. Реєстрація на зно буде аж у лютому. Якщо Ви навчаєтесь в миколаївській школі, то і реєструвчти Вас будуть вони. А до лютого, тим більше до самих зно ще може багато чого змінитись. Слідкуйте за новинами
Коментувати
Наталя
Підскажіть будь ласка, які обов’язкові предмети ЗНО потрібно здавати у 2023 році
Сергій
Для Наталя: МОН десь в грудні виставить обов’язкові предмети а особливості вступу визначатиметься ВНЗ .Тобто якщо ВНЗ медичний то він може виставити предмети де не є обов’язковим здача математики,наприклад.
Коментувати
Ілляяя
Якщо я вчусь і коледжі у якому математика не є основним предметом(біологія),мені обов’язково здавати математику?
Ольга Матковська
Для Ілляяя: тільки як ДПА
Коментувати
Катя
Чи буде в цьому році ДПА?
Ольга Матковська
Для Катя: Так
Коментувати
Катерина
Підскажіть будь-ласка, які предмети потрібно здавати на спеціальність Журналістика
Інна
Навіщо складати Математику на факультет журналістики, як 2-й основний предмет, для чого вона там знадобилася, це ж не технічна спеціальність
Галина
Для Інна: це спеціальність, де потрібне логічне мислення. Звісно якщо збираєшся працювати саме журналітом, а не популістом або підставкою під мікрофон. А математика - це чиста логіка. Якщо не можеш вирішити математичні задачки, то з логікою проблеми.
Коментувати
Анна
Після 2 курсу колледжу здають ДПА чи можна лише ЗНО?
Оля
підкажіть будь ласка, які предмети і скільки потрібно здавати на дпа у 9 класі.
Катерина
Добрий день! Маю питанняЧи можливо буде складати ЗНО в 2023році за кордоном? Чи це відомо? Чи коли це буде відомо?
ivv
доброго дня!скільки предметів зно потрібно здавати для вступу до вузу? …………………………………
Gghh
Я правильно розумію, ЗНО з історії України буде по 1914- початок 21 століття чи це тільки для ДПА ???