ЗНО у 2023 році проведуть з 12 предметів

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2023 році буде проведено у звичному форматі 

ЗНО у 2023 році проведуть з 12 предметів

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2023 році буде проведено у звичному форматі. До переліку включено 12 навчальних предметів.

Відповідний наказ про проведення ЗНО наступного року підписаний міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

Зокрема, до переліку навчальних предметів, з яких буде проведено ЗНО, включено традиційний для довоєнного часу список тестових предметів – українську мову, українську мову і літературу, математику, історію України, біологію, географію, фізику, хімію та чотири іноземних мови: англійську, іспанську, німецьку й французьку.

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики (завдання рівня стандарту) та історії України (період 1914 рік - початок XXI століття) здійснюватиметься лише для проведення державної підсумкової атестації.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії в 2023 році приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
07.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ілляяя
Якщо я вчусь і коледжі у якому математика не є основним предметом(біологія),мені обов’язково здавати математику?
Катя
Чи буде в цьому році ДПА?
Катерина
Підскажіть будь-ласка, які предмети потрібно здавати на спеціальність Журналістика
Інна
Навіщо складати Математику на факультет журналістики, як 2-й основний предмет, для чого вона там знадобилася, це ж не технічна спеціальність
Галина
Для Інна: це спеціальність, де потрібне логічне мислення. Звісно якщо збираєшся працювати саме журналітом, а не популістом або підставкою під мікрофон. А математика - це чиста логіка. Якщо не можеш вирішити математичні задачки, то з логікою проблеми.
Коментувати
гений маркетинг
У 2021 році для вступу в ВНТУ на інженерію програмного забезпечення можна було вибрати третій предмет з (англійської, історії України,фізики, і інших предметів).Має сенс якшо плануєш вступати туди готуватись до ЗНО історії України? Чи буде цього року такий самий вибір предметів?Коли ВНЗ публікує список предметів необхідних для вступу?
Анна
Після 2 курсу колледжу здають ДПА чи можна лише ЗНО?
Оля
підкажіть будь ласка, які предмети і скільки потрібно здавати на дпа у 9 класі.
Катерина
Добрий день! Маю питанняЧи можливо буде складати ЗНО в 2023році за кордоном? Чи це відомо? Чи коли це буде відомо?
ivv
доброго дня!скільки предметів зно потрібно здавати для вступу до вузу? …………………………………
Gghh
Я правильно розумію, ЗНО з історії України буде по 1914- початок 21 століття чи це тільки для ДПА ???
Богдана
Чи можна здавати Іноземну і Історію разом тобто не обирати , іноземна третій , а історія четвертий?
Feruza
Чи можна здавати три предмети ЗНО?та з яких предметів здавати ЗНО на веб-дизайнера
myzno22
Репетитор з історії. Кожен рік набираю 4 учнів для підготовки. Гарантую високі бали(180+). Звертатись в інстаграм на сторінку "myzno22". Є ще 2 вільні місця.
mark12089
Якщо я хочу поступати на юридичний.І мені треба сдавати такі обовязкові предмети як Математика укр на вибір історія або іноземні мови і ще предмет на вибір.Чи можу я 3 предмет обрати англ мова. А четвертий Історію Україну??
myzno22
Для mark12089: так можете. У вас вільний вибір предметів до ЗНО. Проте на юридичний вам потрібні будуть результати з Української, іноземною та історії.
Коментувати
Ніна
Шановні! Історію своєї країни на вибір??? Ви жартуєте чи знову бездумно приймаєте рішення? Складається враження, що ніяких висновків міністерство не зробило. Отже, математику мають знати всі, а історію своєї країни на вибір..десь там на 3-4 місці! Ви впевнені, що не помилися , коли обійняли свої посади в державній установі???? Ганьба! Повна!
Катя
Добрий день. Підскажіть будь ласка. Чи обов’язково потрібно здавати ДПА, якщо дитина вступає до вишу і здає ЗНО?
Галина
Для Катя: так вона і буде здавати дпа у формі зно. Жодної іншої форми не існує
Якось так
Для Катя: обов’язкове ДПА у формі ЗНО здається для отримання Свідоцтва про середню освіту і оцінюється за 12 бальною шкалою. Якщо ДПА не скасують, як це робили попередні роки, то без нього ніяк. А добровільне (бо не всі випускники шкіл вступають) класичне ЗНО для вступу до університету оцінюється за 200 бальною шкалою. Однак, якщо перелік необхідних для вступу предметів ЗНО на обрану Вами спеціальність збігається з переліком предметів ДПА, то ніяких незручностей для Вас не буде.
Коментувати
Христина
Коли буде інформація про кількість обов‘язкових предметів на ЗНО в 2023 році. Дуже потрібна інформація!
Галина
Для Христина: на ЗНО чи ДПА? На ЗНО в залежності від того куди вступати будете. Умови вступу затвердять у жовтні. Зазвичай або 3 або2 (де здають творчий конкурс)
Коментувати
Drake
Надаю послуги репетитора з історії України онлайн.Звертайтесь на сторінку в інстаграм "myzno22".
Оксана
А що вже безпечно під час війни складати ЗНО?Може доречніше було лишити НМТ,просто більше завдань?
Галина
Для Оксана: так з 2014 року під час війни ЗНО здають. Це краще, бо абітурієнти здають саме ті предмети до яких готувались, і які їм потрібні для вступу. А не за результатамигарних балів з мови та історії на технічні спеціальності.
Коментувати
Надія
А що в країні закінчилась війна чи цього року є плани на ефективне навчання дітей? Мало стресу в підлітків? Вважаю, що не можна вимагати від дітей надзвичайний рівень знань, коли не надали освітні заклади відповідної можливості у здобутті знань!