В Україні завершено основну сесію НМТ

Явка на тест щодня становила понад 90% учасників. Тестування пройшли 187 836 вступників

В Україні завершено основну сесію НМТ

Основна сесія національного мультипредметного тесту, яка тривала з 22 липня до 04 серпня, завершилася.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

В УЦОЯО наголосили, що вперше в історії України масове тестування проводилося онлайново.

Для забезпечення 20 змін тестувань у межах основної сесії було створено та задіяно 566 екзаменаційних центрів в Україні та 64 за кордоном.

Результати тестування отримали 155 790 вступників, а учасники тестувань 03–04 серпня отримають їх невдовзі.

В УЦОЯО також зазначили, що для проведення оцінювання вступників була створена унікальна система тестування.

«Здійснити онлайнове оцінювання такої кількості вступників дала змогу, поза всяким сумнівом, унікальна система, що була створена, апробована й запущена в надзвичайно стислі терміни – усього за три місяці, до того ж у країні, де триває жорстока повномасштабна війна», – підкреслили в УЦОЯО, зазначивши, що функціонування системи є спільною заслугою вітчизняних педагогів, міжнародних партнерів, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти та МОН.

Явка в екзаменаційних центрах щодня становила понад 90% учасників. Тестування пройшли 187 836 вступників.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
05.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дарина
Система повністю справна. Проводила НМТ сім днів поспіль у дві зміни. У всіх все зберігало, якщо учасники не забували натиснути кнопку "Зберегти відповідь". Для цього я прочитала інтрукцію, а також учасники самостійно повторно її прочитали на своїх персональних сторінках. Але все ж були такі, яким "в одне вухо влетіло, а з іншого - вилетіло" і, на жаль, забували інколи зберегти відповідь. Інша справа, якщо проблеми з інтернетом, але це вже окрема історія, яка не стосується самої системи НМТ.
Логвиненко
за 3 серпня в І зміну по математиці в одному з завдань не було одного значення виразу модуль а поділити на а, чи вплинуло це на результат?
Наталя
Як завершилась? Хіба основна сесія не 10 серпня завершується? На Тестпорталі ж дати стоять липня - 10 серпня.
????
Система дебільна, не фіксувала відповіді, в результаті через вашу дебільну систему бали нижче, то де ж тут справедливість. Зробили таку систему спеціально щоб не можна було оскаржити і подавати апеляцію бо не можливо отримати докази. Для себе полегшили все, а над дітьми вкотре познущалися. Скоти!