У разі повітряної тривоги вступні іспити призупинятимуть

У разі оголошення повітряної тривоги під час проведення іспитів тестування призупинятимуть

У разі повітряної тривоги вступні іспити призупинятимуть

У разі оголошення повітряної тривоги під час проведення вступних іспитів тестування буде призупинятися, а учасники переходитимуть до укриттів.

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки напередодні початку проведення основної сесії національного мультипредметного тесту, що розпочнеться вже 18 липня.

У МОН зазначають, що якщо повітряна тривога буде нетривалою, учасники тестування зможуть повернутися до тестування. У разі тривалої тривоги учасникам буде запропоновано пройти тест у межах додаткової сесії.

Цьогоріч тестування вступників до закладів освіти відбуватиметься у спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах, створених у населених пунктах України, а також у деяких країнах Європи.

Однією з найважливіших вимог для створення тимчасових екзаменаційних центрів була наявність укриттів цивільного захисту в будівлях, де відбуватиметься складання НМТ, або поблизу них.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Патрік S.
Монівські теоретики ліквідаціі вищоі освіти спеціально замутили таку кашу із вступом, що просто розібратися із здоровим розумом не можливо ?!! Чому? Бо ім чим гірше, тим краще! А ми шукаємо логіку….
dan1
Дурня, якщо довго то потім на додатковау сесію. Так ну люди, людина ж живе десь може в області, ціни на автобуси вже захмарні, ви думаєте в нех бабла стількі що вона може безкінечно їздити на ті тести, та ще невідомо куди там по дорозі прилетить. Зробіть для тестування притміщення не тількі в обласних, а і в районних центрах, щоб дитина з села могла сісти на вкелосипед та приїхати на те тестування хоч кожнгого дня. Де стількі грошей брати їздити на ті тестування безкінечно. Навіще те тестування для контракту бакалавра та магістра, на контракт і так були недобори а в цьому році взагалі може на магістратуру тести пройдуть, та ніхто не буде вступати, бо гршей немає. Та і в цілому скількі б не набрав, все одно вступиш на контракт, так в чому сенс???? Немає куди гроші засунути??? А людині їхати під тривогами, з маленького містечка. Як мені то це 1,5 години дороги, гроші, потім назад автобус аж у вечері, тобто сама людина в незнайомому місті, коли тривога, куди бігти невідомо, гуляй по місту до вечора. Достатнбо було зробити те тестування тількі для бюджета и виключно дістанційно під камеру, котру кожний лома має включити.
Оксана Ніколенко
А чому немає інформації щодо безпеки учасників тесту?! Напишіть, що ви вирішили, нешановне МОН! У разі прямого попадання відповідальність за життя та здоров’я учасників НМТ несе....країна-агресор! Кінець цитати...
Катерина Романова
Це якийсь абсурд! Просто складно таке коментувати. «В разі тривалої повітряної тривоги здобувачам освіти буде запропоновано прийняти участь у додатковій сесії» - це як? Тобто дитина переймається за тест, за війну, за складнощі, а потім на… прийдіть в наступний раз… в наступний раз знову буде повітряна тривога, так що? Вони будуть складати цей тест до кінця часів? Чому настільки в цьому році все закручено та заверчено? Чому не розроблений адекватний алгоритм дій? МОН каже що в школах якісні укриття і тому можна розпочати офлайн рік, а тест провести не можемо. Так тоді чи є укриття насправді? І чому не продовжимо тест у цих якісних укриттях в які Ви намагаєтеся посадити дітей з 1 вересня?
Наталья
Хватит издеваться над детьии и родителями .Нам нужно специально ехать в другой населенный пункт, чтоб ребенок сдал этот тест. И что будет тревога....и все даром. Дайте детям возможность на контракт хоть поступать без теста , по аттестату и мотивационному письму
Вчитель
Ві дійсно вірите у мантру про якісні укриття в школах?! Та немає нічого! Навіть необлаштовані підвали - і ті закриті. Вчора, під час повітряної тривоги, ми з колегами дві години простояли у коридорі. Це безпека? МОН лише на словах думає про безпеку, а насправді непродумано абсолютно нічого.
Коментувати