Українські випускники зможуть скласти мультитест у США

Офіційні представники США підтвердили готовність до створення умов для проведення мультитесту

Українські випускники зможуть скласти мультитест у США

Українські випускники, які під час війни виїхали до Сполучених Штатів Америки, зможуть скласти національний мультитест ЗНО в цій країні.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Так, офіційні представники Сполучених Штатів Америки підтвердили готовність до створення умов для проведення мультитесту для українських випускників.

Зокрема, під час додаткової сесії можна буде пройти тестування у місті Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, та місті Сакраменто, штат Каліфорнія.

Для того щоб пройти тестування в США, абітурієнтам необхідно із 08 до 18 липня підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати Нью-Йорк або Сакраменто, а потім із 01 до 10 серпня підтвердити остаточно таке бажання.

Потім до 12 серпня такі вступники мають отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ і датою та часом початку тестування, куди повинні з’явитися з 16 до 20 серпня для участі в додатковій сесії НМТ.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів