Реєстрацію для участі в ЗНО продовжили до 19 квітня

Термін реєстрації на ЗНО, яку необхідно здійснити для участі в мультипредметному тесті, продовжили

Реєстрацію для участі в ЗНО продовжили до 19 квітня

Термін реєстрації на ЗНО, яку необхідно здійснити для участі в національному мультипредметному тесті, продовжили до 19 квітня 2022 року.

Таке рішення ухвалили в Міністерстві освіти та науки.

Як уже пояснювали раніше в Українському центрі оцінювання якості освіти, для організації мультитесту для вступу на бакалаврат потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань.

Таку інформацію центр отримує з бази даних реєстрації для участі в ЗНО.

Саме тому всі потенційні учасники вступної кампанії у 2022 році, які планують брати участь у мультипредметному онлайн-тесті, мають до 19 квітня сформувати реєстраційну картку учасника.

Випускникам минулих років, які мають результати ЗНО 2019–2021 років і планували цього року вступати за ними до вишів, необхідно також сформувати реєстраційну картку і до 19 квітня надіслати комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

«Порядок вступної кампанії ще не оприлюднено, тому ми не можемо бути впевненими, що для вступу будуть використовуватися результати ЗНО минулих років», – зазначили в УЦОЯО.

Також в Центрі повідомили, що після оприлюднення остаточного варіанту правил прийому до закладів вищої освіти у таких абітурієнтів буде можливість у травні відмовитися від проходження тестування на своїй Інформаційній сторінці.

Якщо ви уже зареєструвались для участі в ЗНО, повторно формувати картку не потрібно.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
08.04.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Хто підкаже. Реєструвались на ЗНО ще в березні, і до сьогодні на іформаційній сторінці учасника відображалась уся основна інформація (предмети, ФІПБ учасника та ін.) Сьогодні ж нчого крім номера сертифіката та школи нема. Це так повинно бути чи збій? До УЦОЯО не додзвонитись.
Ann
Чи є варіант,що коли закінчиться війна,повернуть нормальне зно?(з вибором предметів як і раніше)
Евген
Для Ann: війна ніколи не закінчиться
Коментувати
Оксана Семиліт
Підписуємо і розповсюджуємо . Петиція про обрання третього тесту за вибором випускника https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/4128
Галина
Підпишить петіцію за рівні умови ЗНО! https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/4128
Мария
Если я зарегистрировалась на Зно ещё в начале февраля, но письмо которые мне присылали с центра качества образование , которое подтверждает мою регистрацию, почтальон потерял, мне нужно ещё раз заново регистрироваться?
Нюта
Цензурних слів уже немає,щоб виразити все те що мон робить. Знизили напругу. Не щнаю,як дякувати.
Неля
ДЕБІЛИИИИ! ВСЕ ЩО МОЖНА СКАЗАТИ . ВІЙНА В КРАЇНІ , ЇМ АБИ ЗНО . ЙОГО ВІДМІНИЛИ, А ВОНИ ЦЬОГО СКРИВАЮТЬ. ДЕБІЛИ
Елена
Для Неля: Вам не надо,не сдавайте.Кто вас заставляет?А есть люди кому нужно продолжить учебу.
Коментувати
Катя
Як взагалі розумітм "не можемо бути впевненими", це взагалі що таке!!???? Ви це скажете за декілька неділь до написання тесту? А як бути тим, хто буде вступати на базі молодшого спеціаліста, за програмою навчання предмети математика, українська мова, а тим паче історія не викладаються в повному обсязі і їх завершають вивчати ще на 1 курсу, а далі іде програма професійного спрямування, яка триває більше 2 років(дивлячись яка професія) і за цей час ніде взагалі анітрохи не згадується математика, українська мова і історія(також дивлячись яка професія). Діти, які зараз навчаються у ВНЗ, планували вступати до університетів, здавали всі ці тести у минулих роках(як і треба було за законом), тобто ці старання, сили і гроші, які були витрачені на підготовку до написання ЗНО, пішли вслід за російським воєнним кораблем!??? Це повний абсурд!!! У мене не витсачає слів!! Щодо історії: так, згодна кожен повинен знати історію свого народу, тим паче в такий час, але вибачте це повинно бути введено мінімум з наступного року, як діти можуть за 2 місяці вивчити історію свого народу, це сміх і зневага до майбутніх абітурієнтів!!! Я дуже надіюсь, що Ви, шановні, маєте голову на своїх плечах, і завдяки Вам буде прийнято правильне рішення!!!
Елена
Для Катя: Я вас полностью поддерживаю,у нас такая же ситуация.Специально готовились,репетиторы,время ,силы...Сейчас заканчиваем медколледж,и как и когда готовиться к экзамену?
Тетяна
Така сама ситуація і у нас. Немає слів, щоб висловити своє обурення! Два роки вже вивчали спеціальні дисципліни, звісно, що знання вже не ті із загальної підготовки. Гроші, час і сили, які кинуті були на підготовку до складання ЗНО в часи пандемії - це МОН не хвилює.
Коментувати
Анна
Що означає "не можемо бути впевнені, що для вступу будуть використовуватися результати ЗНО минулих років"?! Їх завжди можна було використовувати , що зараз змінилось? Було витрачено на складання ЗНО багато зусиль, часу, нервів. Не бачу сенсу складати НМТ , якщо є результати ЗНО , яке , до речі , важче скласти, адже було більше завдань, і до того ж - об’єктивніше оцінені знання.
Альона
Для Анна: Погоджуюсь. Однозначно діти заслуговують на вступ за результатами ЗНО минулих років. Не справедливо їх обмежувати.
Коментувати