Для участі у вступній кампанії необхідна реєстрація на ЗНО

Потенційні учасники вступної кампанії у 2022 році мають до 9 квітня сформувати реєстраційні картки

Для участі у вступній кампанії необхідна реєстрація на ЗНО

Усі потенційні учасники вступної кампанії у 2022 році мають до 9 квітня сформувати реєстраційні картки.

Про це нагадали в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Це необхідно для того, щоб УЦОЯО міг отримати підтверджену інформацію про потенційних учасників майбутньої вступної кампанії.

«Зараз точно невідомо, які іспити й у якому форматі потрібно буде складати вступникам, але точно можемо сказати, що для організації будь-яких іспитувань потрібна підтверджена інформація про ці випробування. Таку інформацію Український центр оцінювання якості освіти отримує з бази даних реєстрації для участі в ЗНО», – пояснили в УЦОЯО.

Тобто тільки після того, як особа зареєструвалась для участі в ЗНО, а саме: заповнила реєстраційну картку, зібрала пакет реєстраційних документів і віддала його керівникові закладу освіти або самостійно надіслала до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти, вона буде вважатись потенційним учасником вступних іспитувань до закладів вищої освіти у 2022 році.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
30.03.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
wstaedjsst
якщо я реєструвався ще в лютому, в школі. Місто зараз окуповано. Треба реєструватися знов?
Якось так
А, що робити тим вступникам, які складали повноцінні ЗНО три минулих роки та мають сертифікати. Розумію, що у тих, хто хотів перекласти один/два предмети щоб підвищити свій бал, цьогоріч нічого не вийде. Але ж забрати у них право брати участь у вступній кампанії зовсім не чесно.
Олександр
Для Якось так: також це питання цікавить. Чому про випускників минулих років завжди говорять в останню чергу або навіть взагалі відмовчуються, ніби нас не існує. Сподіваюсь на те, що завтра, в п’ятницю, буде сформоване остаточне рішення щодо вступної кампанії на цей рік, в якому обов’язково буде винесене наше з Вами питання.
Перехода Алиса
добрий день, виходить що зно яке я складала в минулому році не дійсне і потрібно заново реєструвати та складати?
Коментувати