Реєстрація на пробне ЗНО розпочнеться 5 січня

Кожен учасник тестування зможе взяти участь у двох сесіях пробного оцінювання

Реєстрація на пробне ЗНО розпочнеться 5 січня

Реєстрація для участі у пробному ЗНО розпочнеться 5 січня та триватиме впродовж двох тижнів – до 22 січня 2022 року.

Кожен учасник тестування зможе взяти участь у двох сесіях пробного оцінювання, проведення яких відбудеться 19 та 26 березня.

Під час першої сесії учасники тестування матимуть можливість скласти пробний тест з з української мови або української мови і літератури.

У ході другої сесії випускники зможуть спробувати власні сили та пройти пробне тестування з одного предмета на вибір – історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької або французької).

Участь у тестуванні є платною. Вартість проходження пробного ЗНО буде оголошена пізніше.

Зареєструватися на тестування можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Як відомо, участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні надає можливість майбутнім вступникам ознайомитись з процедурою проведення та відчути атмосферу «реального» тестування. Тестові завдання ПЗНО є аналогічними з тими, що використовуються під час зовнішнього оцінювання.

Важливо! Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використані для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання важливої інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
21.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Результат перевірки
Схема робоча, вже відкатана: взяти гроші, а потім... ой-ой! коронавірус косить наші ряди, діточки можуть заразитися, ось їм тестик надішлемо інтернетом - нехай пробують. А тоді приходить час справжнього ЗНО, а діти, як телята, шарахаються по незнайомому навчальному закладу. У цьому році випускники найбільше скаржилися не на тестові завдання, а на процедурні моменти.
Євгеній
Для Результат перевірки: я б на вашому місці так не казав, бо це трапилося лише у 2020 році, коли світ стикнувся з короною півтори місяці тому натомість, у 2021 році, хоча й уся країна опинилася у червоній зоні, пробне ЗНО було проведено, як і повинно було бути. Тільки одна відміність з’явилася, можна було складати лише одне ПЗНО
Коментувати