Поріг тесту ЗНО з географії склав 24 тестових бали

Експертна комісія встановила поріг «склав / не склав» для тесту зовнішнього оцінювання з географії

Поріг тесту ЗНО з географії склав 24 тестових бали

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з географії в 2021 році дорівнюватиме 24 тестовим балам.

Відповідне рішення ухвалено експертною комісією Українського центру оцінювання якості освіти, засідання якої відбулося 24 червня.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з географії, складає 6082 особи, що дорівнює 5,38​ ​% від загальної кількості учасників тестування.

До 26 червня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з географії, та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту з географії.

Результати ЗНО з географії, за бажанням випускника, також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з географії. Експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з географії, дорівнює 90 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Переглянути прохідні бали ЗНО на медичні спеціальності (медицина, стоматологія, педіатрія) у 2021 році. И уберите минимальные баллы по конкретным предметам. Напишите общий балл, например, не ниже 170. Читала о 175, но это уже слишком. И для учителей минимальный 170, или минимальный по предметам 150.
Andrew Brown
Для Ирина: Ви пишете один і той самий дурний коментар під усіма дописами про цьогорічне ЗНО. Змініть пластинку!
Олег
Для Ирина: Иди отсюдова, твои тупые комменты никому не нужны, глупая курица.
Олег
Извините меня за грубость
Коментувати
Наталія
засідання відбулося 25 червня? Сьогодні щойно 24 червня...Як так? Відбулося наперед?
Ксенія
Для Наталія: Переднім числом))))
Коментувати