Поріг тесту ЗНО з української мови склав 17 тестових балів

Експертна комісія встановила поріг «склав / не склав» для тесту ЗНО з української мови

Поріг тесту ЗНО з української мови склав 17 тестових балів

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови в 2021 році дорівнюватиме 17 тестовим балам.

Відповідне рішення ухвалено експертною комісією Українського центру оцінювання якості освіти, засідання якої відбулося 24 червня.

Адаптивний поріг «склав/не склав» для осіб з особливими мовними освітніми потребами встановлений на рівні 10 тестових балів.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з української мови, складає 21528 осіб, що дорівнює 7,45 ​% від загальної кількості учасників тестування.

До 25 червня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту з української мови.

Результати ЗНО з української мови, за бажанням випускника, також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови, дорівнює 74 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
Добрый день . Моя дочь получила атестат о среднем образовании за границей ( арабский язык ) . Она ответила на 29 вопросов и получила 124 балла . Расчет балла был по пороговому ( 17 ) . Почему не по адаптивному ( 10 ) ? Результат был бы лучше .для кого и как применяется адаптивный бал ? Спасибо .
Мама
Для Елена: адаптивний поріг для тих учнів, які складали інші зно на інознмній мові. Тобто рідною є румунська, угорська в т.д.
Коментувати
Наталя
Чи допоможе апеляція якщо здано 26з 27балів....Допоможіть ми в розпачі""""&q... uot;""’’’’’’’’... ?SOS!(??)>...
Якось так
Для Наталя: якщо зараз "0 балів" (не склав) за ЗНО, то від апеляції гірше вже точно не буде.
Коментувати
Ірина
З дітей три шкури деруть: не дай Боже пляшка води з етикеткою, шпаргалка або запізнення на зно на 5 хвилин.... а результати вчасно можна і не подати. ЧОМУ НЕМАЄ РЕЗУЛЬТАТІВ???!!! З МОВИ, БІОЛОГІЇ??? Уся країна чекає, школи чекають, щоб виставити дітям в додатки результати зно(дпа), кому це буде вигідно. Уже вчителі всі у відпустках і треба завтра виходити, щоб перенести це все в додатки. До 25 червня мали бути результати, є графік - то це в 23.59 24 червня? І ніхто не буде покараний за те, що запізнення з оголошенням, ні з кого премію не знімуть, ніхто посаду не втратить. Сайт висить і все норм. Як це дістало, ці подвійні стандарти і вимоги. І це МОН...
Олександр
Для Ірина: Підтримую Вас у кожному слові.
Коментувати
Julia
жесть, конечно. а говорили, что адаптивный это на 2-3 балла меньше. действительно «равные» условия))))
Ирина
Переглянути прохідні бали ЗНО на медичні спеціальності (медицина, стоматологія, педіатрія) у 2021 році. И уберите минимальные баллы по конкретным предметам. Напишите общий балл, например, не ниже 170. Читала о 175, но это уже слишком. И для учителей минимальный 170, или минимальный по предметам 150.
Інна
Для Ирина: да заткнись уже, а то чуть не под каждой статьей твой тупой комментарий. Можно подумать, твое мнение кого-то интересует. Еще и ультиматум ставит.
Коментувати