Маска є обов’язковою для входу до пункту тестування

Наявність маски є фактично обов'язковою вимогою під час входу до пункту тестування

Маска є обов’язковою для входу до пункту тестування

Наявність маски є фактично обов'язковою вимогою під час входу учасників ЗНО до пункту тестування.

Про це під час вебінару, присвяченому проведенню ЗНО, сказав в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

«Оскільки пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання на певний час перетворюється на місце перебування значної кількості людей, наявність санітайзера та маски є фактично є обов'язковою вимогою під час входження до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання», - зазначив Бойко.

За його словами, Український центр оцінювання якості освіти гарантує учасникам ЗНО безпечне проходження тестування.

Він також нагадав, що у запрошеннях-перепусках вказаний рекомендований час прибуття учасників до пункту проведення тестування.

«Учасникам тестування не потрібно прибувати до пункту тестування набагато завчасно аби не наражати себе та інших на невиправдану небезпеку біля пункту проведення ЗНО», – наголосив очільник УЦОЯО.

Окрім того, він закликав учасників тестування дотримуватись вимог допуску, що вказані у запрошенні на тестування.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ВІКТОРІЯ
чи можна, крім переліччених предметів: пляшка прозорої води, ручки, маски, тощо брати вологі серветки (бо дуже пітніють руки пристресі).
Олена Петрова
Тип в маске сидеть на ЗНО? А не перебор ли? Плюс время рекомендованное. Кто это придумал? Я имею право полное явиться ДО 10:50.
Скрипач не нужен
Для Олена Петрова: Заходить в пункт, а не сидеть. Рекомендация приходить в определенное время, а не обязанность. Столько притензий. Борзота такая борзота.
Коментувати