Підготовка до ЗНО з літератури: скорочені версії всіх творів

Збірка дозволить ознайомитись з темами творів, сюжетними лініями, героями, цитатами тощо

Підготовка до ЗНО з літератури: скорочені версії всіх творів

Напередодні проведення зовнішнього оцінювання з української мови і літератури Освіта.ua пропонує учасникам тестування ознайомитись зі скороченими версіями творів української літератури, передбачених програмою ЗНО.

Безкоштовна електронна збірка дозволить зручно ознайомитись з темами всіх творів, основними сюжетними лініями, головними героями, цитатами, подіями та іншими особливостями, що необхідні для успішного проходження тесту.

Також ознайомившись з текстами електронної хрестоматії та переглянувши важливі цитати з них, учасники тестування зможуть навести влучний приклад у власному висловленні з української мови.

До електронної хрестоматії включено 27 літературних творів, кожен з яких, виходячи з мети кожного учасника ЗНО, викладений у вигляді скороченої версії, переказу та дуже стислого переказу.

Тексти переказів творів складені фахівцями із проведення зовнішнього оцінювання та знавцями української літератури для ефективної підготовки учасників тестування.

Скорочені твори ЗНО

Освіта.ua
18.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Проханнячко
Сократить,пожалуйста,украинскую литературу до Шевченко, Костенко, Бузины и Котляревского. Не засоряйте мозг детям " Червоними капелюшками"!
Іринка
Для Проханнячко: Не вам, бовдурам неосвіченим, покручам бавовняним розповідати, які твори нам вивчати. Відразу видно "рівень". Ганьба!
Проханнячко
Для Іринка: Судя по Вашим выражениям- " бовдури,покручи бавовняни"- Ваш " рівень" очень высок. А Ваша агрессия- это вообще прелесть)
Саша
Встретимся на зно, пидор
Коментувати