Визначено порогові бали тестів пробного ЗНО

Визначено порогові бали тестів пробного зовнішнього оцінювання, що було проведено у квітні цього року

Визначено порогові бали тестів пробного ЗНО

Українським центром оцінювання якості освіти визначено порогові бали тестів пробного ЗНО, що було проведено у квітні цього року.

Пороговий бал визначає мінімальну кількість тестових балів, яку має набрати учасник тестування під час роботи над тестом.

Використовуючи зазначену інформацію, кожен учасник тестування може оцінити власний рівень підготовки з визначеного навчального предмета напередодні основної сесії зовнішнього оцінювання.

Порогові бали пробного ЗНО 2021 року

  • українська мова – 17 тестових балів з 74 можливих (із них 20 балів за написання власного висловлення);
  • українська мова та література – 28 тестових балів зі 116 можливих (із них 26 балів за написання власного висловлення і виконання завдань відкритого типу);
  • історія України – 26 тестових балів з 94 можливих;
  • математика – 12 тестових балів з 67 можливих;
  • біологія – 24 тестових балів з 82 можливих;
  • географія –  25 тестових балів з 90 можливих;
  • хімія – 13 тестових балів з 74 можливих;
  • фізика –  13 тестових балів з 64 можливих;
  • іноземні мови (англійська, французька, німецька, іспанська) – 18 тестових балів з 72 можливих (із них 14 балів за написання власного висловлення).

Результати учасників тестування за шкалою 1-12 та шкалою 100-200 балів розміщені на персональних сторінках учасників пробного ЗНО.

Для підготовки до тестування учасники ЗНО можуть скористатись дистанційною підготовкою на безкоштовній платформі ЗНО-онлайн, де розміщені всі тести всіх років. Більшість завдань тестів містять ґрунтовні коментарі до правильних відповідей.

ЗНО-ОНЛАЙН

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
29.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Таня
Який пороговий бал з української мови по 100-200 бальній системі?
Наталі
Математика 54/67скільки балів приблизно?Чи можна поступити на бюджет)
Vlad
Для Наталі: ні
Коментувати
Коко
Скажіть, будь ласка, 11 балів з математики, це склав чи не склав????На контракт з таким балом можна поступити
Ксенія
Пройшла тест з української мови 42 з 72 пише що 146 з 200 це нормальний результат ? Чи є це пороговим балом ?
Pavlo Hrytsai
Для Ксенія: є
Коментувати
Орест
У мене з географії 53з90 балів. Калькулятор минулого року визначив мені 158 балів, а на пробному визначило 143. Чому така велика різниця?
Олег
Для Орест: це залежить від результату інших учнів, оцінка рейтингова, що визначає вашу позицію серед інших. Легко може бути +-20 балів
Коментувати
Валентина
Бланки пробного ЗНО повинні були збирати, в нас не збирали? Як порахувати скільки балів. Вірні відповіді можна знайти?
Дмитро
Для Валентина: на сайті ХЦОЯО можна було ввести відповіді і вас оцінять, але уже пізно.
Коментувати
Каріна
26 тестових балів це скільки, якщо рахувати від 100, скажіть,будь ласка.
Алина
Прошла пробное ЗНО Английский. 25/72. Это нормально или ужасно? Просто я не понимаю...Спасибо за ответ.
Катя
Для Алина: ты прошла пороговый бал пробного зно. Если перевести на 100-200 бальную систему, то для большинства факультетов в университете это очень мало(на бюджет)
Коментувати
Юрий
Когда будет проведено ПРОБНОЕ ЗНО в Киеве? Кто за это отвечает? Зачем писать результаты, подсказки и формы необходимых ответов, если пробное зно не проведено во всей стране?
Юлія
Скажіть, будь ласка, чому відрізняється оцінювання пробного і основного ЗНО?(результат прийшов за пробне один, а на сайті згідно таблиці за 2021ий рік, результат виходить вищим)?
Якось так
Для Юлія: таблиці переведення балів ЗНО у 200 бальну шкалу кожного року майже зі всіх предметів відрізняються. Залежить від багатьох об’єктивних (наприклад, кількість і якість учасників) з точки зору УЦОЯО і суб’єктивних (активна громадськість на засіданні комісії з визначення прохідного балу) факторів. Тому за однакову кількість зароблених балів в різні роки отримуєте різні підсумкові бали. По пам’яті, в минулому році різниця з 2019 роком з української мови та літератури доходила до мінус 5 балів в нижній частині рейтингу (130+).
Коментувати
KoMa
Якщо перерахувати у відносних одиницях, то найгірша ситуація з хімією 17,6%, математикою 17,9% і фізикою 20,3%. При тому, що на ці предмети прийшли "вмотивовані" учні!
Артем
А коли з’явится таблиця переведення балів. Минулий рік я подивився була. Просто цыкаво скыльки у мене вийде у випадку поганого написання власного висловлення.
SOLOMIIA
Пройшла пробне ЗНО з укр мови , 70/74 це скільки балів? Весь час, і навіть зараз, якщо пройти його заново, пише, що "не склав". Дякую за відповідь
Оксана
Для SOLOMIIA: я сама користувалась цією платформою багато разів і можу точно сказати: вона не правильно рахує бали. Ось я, приміром, цього року проходила ПЗНО-2021 з біології і хотіла дізнатися приблизну кількість балів, яку набрала, так от ця платформа набрехала на 10 балів по 200-ій системі: нарахувала 180, а сьоголні мені в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО висвітився бал у 170. Тому раджу Вам зайти у особистий кабінет учасника пробного ЗНО й ГЛЯНУТИ свої реальні результати, якщо звісно ви реєструвалась на ПЗНО.))) Платформі цій не варто довіряти, так як вона не точно вираховує бали(.
Оксана
Для SOLOMIIA: А з укр.мови у Вас приблизно 194-196 балів.(припускаю, що приблизно стільки, бо у мене 69/74 - 194 бали)
Григорій
Під час пробного ЗНО кількість набраних балів не важлива. Його суть в тому, щоб учні відчули атмосферу, при якій буде відбуватися основна сесія.
Коментувати