ЗНО 2021: наскільки ви знаєте умови проведення?

Тест для батьків і випускників шкіл на знання умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року

ЗНО 2021: наскільки ви знаєте умови проведення?

Знання процедури та правил проведення зовнішнього незалежного оцінювання допоможе вам уникнути помилок у майбутньому. Пройдіть простий тест, щоб перевірити свою обізнаність у цьому питанні.

Освіта.ua
30.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Подскажите, пожалуйста, победа (3 место) в 8-ом Всеукраинском бизнес-турнире "Стратегия фирмы - 2021" от МОН Украины может добавить дополнительный балл к конкурсному баллу при поступлении в вуз на бакалавриат?
Галина
Для Анна: ні.
Коментувати
Анна
Здравствуйте. Не нашли информацию о языках, на которых можно сдавать зно. Можно ли выбрать русский язык для ЗНО в 2021?
Галина
Для Анна: ні. Перегляньте перелік предметів. Там чітко визначені мови
Коментувати
Анна
якщо в мене математика не є профільним предметом, чи можу я обрати для складання профільну математику, і яка її частина може бути зарахована як ДПА?
Влад
Для Анна: якщо Вам математика потрібна для вступу, то здаєте її повністю, а в атестат піде стандарт, бо вивчали її на стандартному рівні. А ЗНО подаєте для вступу. Якщо математика не потрібна для вступу, то ДПА всерівно зарахують стандарт
Коментувати
Влад
Коли йдете на ЗНО, у Вас повинен бути сертифікат, запрошення перепустка і паспорт
Влад
Сертифікат Вам дається на руки, з ним ідете на зно, після проходження ЗНО ставиться печатка в сертифікат. А результати ЗНО Ви роздрукуєте з свого кабінету коли вони вже будуть.
????
11/16 ???? думав, що підтвердженням реєстрації на ЗНО є запрошення-перепустка, а не сертифікат. Сертифікат звучить, нібито це дається після ЗНО????