Готуйтеся до ЗНО з математики за тематичними добірками

На сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщено завдання з математики, згруповані за темами

Готуйтеся до ЗНО з математики за тематичними добірками

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання відтепер матимуть змогу підготуватися до тестування з математики, скориставшись спеціальним розділом на сайті ЗНО-ОНЛАЙН, у якому завдання ЗНО з цього предмета розподілені за темами.

За допомогою сервісу можна виконувати завдання за розділами чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженої Міністерством освіти і науки України.

Обравши певну тему, учасники зможуть перевірити свою готовність з усіх тем обох змістових блоків («Алгебра і початки аналізу» та «Геометрія»). Опрацювання розділів допоможе швидко дізнатися, які з-посеред них засвоєні гірше, щоб приділити їм особливу увагу впродовж підготовки до тестування.

Новий сервіс дозволяє дізнатися свій рівень підготовки, тренуватись у виконанні завдань, звіряти свої відповіді з правильними й читати роз’яснення до завдань.

Завдання згруповано за такими тематичними розділами:

АЛГЕБРА І ПОЧАТКИ АНАЛІЗУ

Числа і вирази

Рівняння, нерівності та їхні системи.

Функції

Комбінаторика, теорія ймовірностей, статистика.

ГЕОМЕТРІЯ

Планіметрія

Стереометрія

Освіта.ua
28.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Для тих, хто віддає перевагу навчанню у смартфоні, рекомендую чудовий Андроід-застосунок "Математика: формули + тести" https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netchargesoftware.mathformulas
УКР
Для Володимир: Программа предназначена для школьников и студентов, охватывает школьный курс алгебры, геометрии и начал анализа. Будет полезна как справочник или шпаргалка, а также при подготовке к контрольным работам, экзаменам, ЕГЭ и ОГЭ.кацаська прога...йди звідси
СУПЕР
Для чипированный УКР-слабоумный: Это у тебя в системе установлен основной язык РУССКИЙ, а у настоящих украинцев пишет: "Додаток призначений для школярів і студентів, охоплює шкільний курс алгебри, геометрії і начала аналізу. Буде корисна як довідник чи шпаргалка, а також при підготовці до контрольних робіт, екзаменів, ДПА і ЗНО."
Шева
Для УКР: Фу-фу-фу, кацапура спалилась! Мені, як і всім справжнім українцям, теж пише Українською, а лохудри цураються. Повзи у помиях раком, чурка неборака. Чи ти соска цимбалючка, що дуже хоче до Московії, а не беруть?
Коментувати