Найкращих учасників ЗНО будуть відзначати преміями

Планується, що найкращі учасники тестування будуть відзначатися преміями Президента України

Найкращих учасників ЗНО будуть відзначати преміями

Наступного року учасники ЗНО, які отримають найвищі результати, будуть відзначатися преміями Президента України.

Про це на брифінгу сказав в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко, повідомляє Укрінформ.

За його словами, планується, що це має бути одноразова грошова виплата.

«Зараз на рівні Міністерства освіти та науки розробляється нормативно-правовий документ, який дозволить щороку встановлювати грошову винагороду для учасників, які будуть отримувати за сумою своїх результатів найвищі оцінки. Такі діти будуть відзначатися преміями Президента України. Сподіваємося, що така практика буде започаткована», - сказав Бойко.

Він повідомив, що у 2020 році в Україні найвищий результат зовнішнього незалежного оцінювання отримали 455 учасників тестування.

Зокрема 8 з української мови та літератури, 49 — з історії України, 149 — з математики, 83 — з англійської мови, 3 — з географії, 44 — з біології,66 — з фізики, 49 — з хімії, 3 — з німецької мови, 1 — з французької мови.

Традиційно найбільше учнів, що склали тести на 200 балів, в Києві — 108, у Львівській області — 64, у Дніпропетровській області — 36, у Харківській області — 32.

200 балів ЗНО з двох тестів отримали 36 осіб, серед яких 27 хлопців і 9 дівчат.

За даними УЦОЯО, 25 осіб склали на 200 балів математику та фізику, 4 особи — математику та хімію, 2 особи — математику та англійську мову, 1 особа — математику та біологію, 1 особа — математику та українську мову та літературу. Три учасники ЗНО склали на 200 балів тести з біології та хімії.

Учасників, які отримали 200 балів з трьох або чотирьох предметів в 2020 році немає.

Освіта.ua
10.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина Харук Яшан
Наталія , вчителів не "відмичають", а заохочують, і директор ваш не"історік", а історик. І якщо добре подавати матеріал на уроці (що входить в обов"язки вчителя) , то і готувати учнів не треба.
наталья
А коли будуть відмичати вчителів ,які підготували таких учнів? Це також є досягнення в роботі вчителя! А то ,як у мене на роботі, як тільки директор школи історік ,то всі учні 11 класу готуються до зно з математики . А потім ні подяки ,ні грамоти ,тільки розгляд питання ,якщо хтось з учнів отримав низький рівень
гость
Для наталья: репетиторов?
Коментувати
Олександр
Скажіть, будь- ласка, коли будуть відомі регіональні дані результатів ЗНО? ? ?
Віктор Логвін
замість вкладати (свою увагу і гроші) в розвиток і удосконалення ЗНО, створюється такий собі "культ 200 балів", а "премії" більше скидаються на приз у лотереї, коли за 199 балів - нічого ("грайте ще"), а за 200 - джек пот. Разом з премією від місцевої влади цей "джек пот" складатиме порядка 1000$. При цьому дійсно сильні і талановиті учні, багаторічні переможці і призери, скажімо, 3 етапу предметних олімпіад (не кажучи про 2 етап), в Україні (на відміну від наприклад РФ) не отримують взагалі нічого, ні призів, ні премій, ні хоч якихось балів для вступу у вуз, та що там премії, грамоти губляться і забувають вручити.
Di.a
Для Віктор Логвін: якщо той, хто переміг на олімпіаді 3 етапу не зміг здати ЗНО на 200, то йому наоборот мають ще додатково диплом за олімпіаду забрати. Якщо ти виграєш важку олімпіаду, а один з найлегших екзаменів(зно) не можеш здати, то ти погано вчив матеріал.
Коментувати
Юлия
Как это нет участников, сдавших 3 предмета на 200 баллов? Чтотза вранье? Я вот только что смотрела с сайта едбо Федор Юдин поступил на прикладную математику в университет Шевченко: укр мова 200, математика 200, ин.яз 200. Зайдите в базу и посмотрите.
Алкоголик
Для Юлия: Он является призером международных олимпиад с программирования им балы за зно идут автоматом , успокойте свою истерику )
Олександр
Не програмирования (там София Мельник есть такая :) ), а математики. Для межнаровцев есть положение о засчитывании 2-х ЗНО по 200 балов. Т.е. если Федор и София написвли математику на 200, то по 2 другим предметам у них замена балов на 200
гость
более того скажу: даже физики) дочери добавили 15 баллов за подобное. Успокойтесь, это чисто для вуза при поступлении.
Коментувати
Уже студент
Думаю, не совсем верно постоянно делать акцент на 200 баллах. Все которые написали ЗНО на 190+ хорошо написали! Я лично очень огорчена, что оменили Всеукраинский этап школьных олимпиад и МАН. Победителей областных этапов тоже нужно поощрять материально.
Реаліст
Для Уже студент: І даремно ви розчаровані. Навіть якби і не відмінили 4 етап - переможцям і так би з того нічого не було. Ще у жовтні 2019 був наказ МОН про відміну 10 балів для призерів олімпіад і науково-дослідних робіт МАН. Праця учнів зовсім не шанується в нашій державі, хіба що школи набирають бали.
гость
за турнир рационализаторов по физике добавили!
Коментувати