ЗНО з біології: напередодні тестування

У понеділок, 13 липня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з біології

ЗНО з біології: напередодні тестування

У понеділок, 13 липня основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року продовжиться проведенням тестування з біології. Для участі у тестуванні зареєстровано понад 113 тисяч вступників.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.

Для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Радимо учасникам ЗНО заздалегідь дізнатися адресу проведення зовнішнього незалежного оцінювання з біології, зазначену в запрошенні-перепустці. Рекомендуємо взяти із собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з біології складається із завдань трьох форм. Загальна кількість завдань тесту – 50, на їх виконання учасникам буде відведено 150 хвилин.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з біології.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, - 82.

Матеріали для підготовки

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього оцінювання.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
12.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
✌
ой блять не травіть душу і без вас протівно, судячи з інших зно то і на біології попадеться якась хуйня
Зношник
Для ✌: это точно, но на биологию я чувствую себя уверенние
Ярослав
А что же плохого было на предыдущих ЗНО? Знаешь, что плохому танцору мешает? В этом году самые простые задания за все годы. Прости первые годы ЗНО и увидишь.
Ярослав
Не прости, а прочти
Коментувати