ЗНО-2020 стартує 25 червня, - прем’єр-міністр

Підстав для скасування чи перенесення зовнішнього незалежного оцінювання немає

ЗНО-2020 стартує 25 червня, - прем’єр-міністр

Підстав для скасування чи перенесення зовнішнього незалежного оцінювання наразі немає.

Про це на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Ніхто не збирається скасовувати ЗНО, і причин для перенесення оцінювання на серпень наразі немає. Якщо такі причини будуть, то Міністерство охорони здоров’я та головний санітарний лікар повідомлять про це», - заявив прем’єр-міністр.

За його словами, показники, за яких буде переноситися ЗНО зрозумілі. Це більше 60 активних хворих на 100 тисяч населення в середньому по Україні та більше 50% областей, де перевищуються три загальнонаціональні показники – кількість хворих перевищує 12 на 100 тисяч населення, більше ніж 50% завантажених хворими ліжок в опорних лікарнях та охоплення тестуванням менше ніж 12 осіб на 100 тисяч населення.

«Це ті параметри, які можуть спричинити перенесення ЗНО на інший термін. В іншому випадку з 25 червня, тобто з наступного понеділка, ми починаємо плановий процес ЗНО», - підсумував Шмигаль.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
16.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дід Панас
А сьогодні, малята, я розповім вам казочку про хворих на коронавірус. Хворі на коронавірус - це такі ж міфічні істоти, як і єдинороги: усі про них чули, проте ніхто й ніколи не бачив. В народі існує легенда: хто темної ночі на Івана Купала піде в ліс і знайде там хворого на коронавірус, тому непорочна соросівська діва Уляна Супрун покаже свою пілотку. Ось така фуйня, малята.
Shest
Для Дід Панас: Скажи это моему соседу который умер от короновируса, или это все заговор и он умер от другой болезни?
Коментувати
Дід Панас
А сьогодні, малята, я розповім вам казочку про хворих на коронавірус. Хворі на коронавірус - це такі ж міфічні істоти, як і єдинороги: усі про них чули, проте ніхто й ніколи не бачив. В народі існує легенда: хто темної ночі на Івана Купала піде в ліс і знайде там хворого на коронавірус, тому непорочна соросівська діва Уляна Супрун покаже свою пілотку. Ось така фуйня, малята.
Професор
Вимагаю негайного скасування ЗНО у зв’язку з коронавірусом! Готовий прийняти удар на себе та індивідуально зустрітися з батьками абітурієнтів з дотриманням всіх протиепідемічних заходів (буду в масочці). Беру хабарі за вступ, як у гривнях так і в доларах та євро.
Доцент
Для Професор: пан професор, ви такий мужній! Ви наш герой. Повністю підтримую вас з приводу необхідності скасування ЗНО. Не можна в час цієї страшної епідемії, коли всі вулиці завалені трупами померлих від коронавірусу (яких просто не встигають ховати), збирати дітей в одній аудиторії. Краще, дійсно, зустрітися з їхніми батьками індивідуально і розглянути їхні фінансові можливості, наскільки вони дозволяють їхнім дітям вчитися в університеті.
Коментувати
Свідок секти коронавірусу
АААА! Ми всі помремо! Вже зараз вулиці завалені трупами померлих від коронавірусу, їх просто ніде ховати! Всі терміново повинні вдягнути протичумні костюми і вколоти собі по десять вакцин! АААА!!!! Святий Біл Гейтс і непорочна діва Уляна Супрун, допоможіть! Врятуй нас священний ВООЗ! Коронавірус! АААААААААААААА!
Ольга
А що, зберемо в пік епідемії всіх дітей разом, заразимо їх, знищимо так би мовити цвіт нації - розумну молодь. І норм. Тим паче розумні за цю владу вдруге не проголосують, а значить їх треба позбутися. А взагалі цікаво, які цифри по захворюваності мають бути, щоб дати змінили або скасували. Ну реально, щодня близько тисячі нових випадків. Нема гарантії, що хтось з учнів чи інструкторів не ррийде на тестування з безсимптомним проявом хвороби
БОЙКО Ігор
Цікавіше станеться у вересні, якщо доживемо. Бо складається враження, що хтось у владі знає щось таке , що дає йому певну хоробрість приймати протизаконні рішення , які можуть призвести до дефіциту абітурієнтів , а слідом неспроможності ВИЩів нормально працювати .
Микола
Лично я лучше бы написал ЗНО в августе, когда всё будет спокойнее. Проведение ЗНО 25 числа выглядит с моей точки зрения весьма спешно и нелепо.
Геть руки від ЗНО
Для Микола: що ж, нехай проведуть ще одне зно в серпні, окремо для тих, хто "нєлєпо" підготувався;) Хоча навряд чи їм буде спокійніше.
Андрей
А причём здесь ето ? Вы хотите сказать,что ЗНО важнее здоровья ? Лично я боюсь ехать на ЗНО во время епидемии,а вот так сидеть и умничать,что ЗНО не хотят только те,кто не готов,нельзя,ведь лечение короновируса платное и никому не интересно,что кто-то им заболел,из-за правительства.Выходит я зря 3 месяца сидел дома,не отпраздновал выпускной нормально, не говоря уже о том, что недоучился толком год и не имел возможности по заниматься с репетитором,мне-то оно не помешало подготовиться,а как здавать тем кто не тянет сам ?
Андрей
И если всё так безопасно, то зачем отменили пробное ?
Коментувати
Віталій
А як збираються у поточному році оплачувати роботу педагогів , які залучаються до проведення ЗНО . І як залучатимуть ? Всі пішли у відпустки !!! Вони мають сидіти і чекати , коли їм накажуть (за копійки) переривати свій заслужений відпочинок ??? Про те , щоб поїхати кудись з родиною - " нехай не мріють "... Так ???
Випускники2020
Ой молодці які наша влада ,це було б найкращим виходом цілком справедливим!!!. ДУЖЕ ,ДУЖЕ ВДЯЧНІ ,ШАНОВНИЙ ПРЕЗИДЕНТЕ ЗЕЛЕНСЬКИЙ¡! !МИ ВАС ЛЮБИМО!
Vladimir
Для Випускники2020: Ты бот позорный, к сожалению
Коментувати
Ігор
Здобувачі освіти коледжів, які провалили ДПА у формі ЗНО все одно мають ще 2 роки, щоб перездати його. Тобто вони все одно не отримають диплом, поки не здадуть той екзамен. Тому для них це мусить бути обов’язково. Але цього року, напевно, їм треба дати вибір. Хочуть- прапор в руки. Ні- хай здають на другий рік.
Наталія
Для Ігор: а як щодо здобувачів освіти коледжів, що два роки тому успішно написали дпа, вступні, три сесії і тепер чекають на ще одне зно. Бо через рік нас чекає що? ЗНО!!! Це що? Ідіотизм чи просто знущання з дітей? Така непевна ситуація в країні. Стільки випускників, яким потрібно поступати у виші!!! То для чого коледжу підтверджувати знання студентів зайвий раз???
Коментувати
Улян
Лучше бы отменили зно для тех кто вступает взо сделали по среднему балу атестата и все) все бы сказали спасибо
Ігор
ДПА і ЗНО різні речі. Купа премудрих клоунів роблять проблему, там, де її не треба робити. Хто не хоче здавати те ЗНО, типу випускники профтехів, навіщо їх насильно туди гнати? Дати їм атестат без права вступу до ЗВО. А ДПА взагалі " непотріб"- купа грошей кожного року йде в "... опу". Атестат можна дати і за річними оцінками. Але з таким атестатом, очевидно, до ВНЗ не брати, поки не буде сертифікатів ЗНО.
Oleksii
Для Ігор: Підтримую.
Коментувати
Vladimir
"Підстав для скасування чи перенесення зовнішнього незалежного оцінювання наразі немає. Про це на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль." По состоянию на утро среды, 17 июня, в Украине официально подтверждены 33 234 случая коронавирусной инфекции. Из них 758 были обнаружены за прошедшие сутки, что стало новым антирекордом по суточному приросту. Думай..те
Студент
Для Vladimir: до біса.Здати ЗНО і забути як стоашний Сон
Студент
Для Vladimir: страшний*
Коментувати
Anchoys
Я пропоную скасувати зно для тих хто вже вчиться в коледжах,технікумах,а ті які закінчують школу не скасовувати.
111
"Підстав для скасування чи перенесення зовнішнього незалежного оцінювання наразі немає. Про це на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль." По состоянию на утро среды, 17 июня, в Украине официально подтверждены 33 234 случая коронавирусной инфекции. Из них 758 были обнаружены за прошедшие сутки, что стало новым антирекордом по суточному приросту.
Dorian
Я б хотів почути, яким чином у мене на руках вже вчора були тести пробного ЗНО з історії України? Стало цікаво, хто злив ПЗНО в інет раніше і чи не повториться теж саме з справжнім ЗНО...
Anariana Juk
Я пропоную провести ЗНО для абітурієнтів, які збираються вступати до вищіх навчальних закладів. А також скасувати у цьому році обов’язкове ДПА у формі ЗНО для випускників 11 класу, які не збираються нікуди вступати. Захворюваність короною в останні дні підвищилася! Пандемія росте! Дайте дітям можливість вибору!
Ігор
Для Anariana Juk: Хочу додати, азагалі скасувати те ДПА, як нікому не потрібну і дуже коштовну для держави річ.
Коментувати
Вадим
Це ж не Ляшко сказав, хай він вирішує, він з цими питаннями а не прем’єр-міністр. Чі може в міністра є мед.освіта? Якщо так то не буду сперечатися.
Vitalik
Відмініть зно для тих хто вчиться в коледжах так менше буде заражених.Так тяжко це рішення прийняти.
Надія
Для Vitalik: Я цілком згідна щоб відмінити ДПА у формі З НО у коледжах.
Dorian
Коли я вчився в школі, то багато дітей, які не хотіли вчитись йшли в коледж,щоб оминути ЗНО. Це була єдина змога вивчитись за допомогою хабарів не маючи знань.
Настя
Те кто поступают в колледж не обязательно пытаются сбежать от ЗНО. В колледжах можно получить хороший опыт парез вузом Я сейчас на втором курсе архитектуры , за время дистанционного обучения у меня физически не хватало времени на подготовку зно, а так же мы сдаём государственные экзамены и сдаём их не путём взяток, поэтому я не вижу необходимости сдавать ЗНО нам
Коментувати
Михайло
Для тих хто вчиться в коледжах і не збирається поступати ,то вони будуть здавати ЗНО чи ні
Олег
Для Михайло: нє
Степан
Не правда я в коледжі вчусь на 3 курс щоб перейти треба ЗНО здавати
Ігор
А хто вам заборонить його здати через рік? І така практика була раніше- з коледжу вас не виженуть
Коментувати