Усі результати ЗНО визначать цього тижня

Результати будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Усі результати ЗНО визначать цього тижня

Експертна комісія зі встановлення порога «склав/не склав» цього тижня визначить порогові бали для всіх тестів зовнішнього незалежного оцінювання.

Поріг «склав/не склав» — це мінімальна кількість тестових балів, яку має набрати учасник, щоб мати можливість використовувати результати тестування з певного предмета під час вступної кампанії.

Визначення порогових балів для тестів з іноземних мов і біології відбудеться у середу, 19 червня.

У п'ятницю, 21 червня, будуть визначені порогові бали для тестів ЗНО з історії України, географії та хімії.

Результати учасників за шкалами 100–200 балів і 12-бальною будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання наступного дня після кожного засідання експертної комісії.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
Всім дітям однаково говорили про те, що потрібно мати при собі: 2 (дві) гелеві ручки, 3 (три) документи, бутилочка води без етикетки! На кожен екзамен говорили, в автобусі документи перевіряли на наявність...як ще говорити і діяти - не зрозуміло!
Надежда Ширкова
Мой ребенок пролетел по математике. Компьютор не считал пасту она была бледной. Укр мову писал гелевой все нормально. Неужели нельзя консультировать абитуриентов. Много вопросов из 5 ти правильных два и более а проходит один.Зачем это делать?
Бюджетник
Для Надежда Ширкова: есть эксперты которые определяют это. Там везде все нормально было
Правда
Для Надежда Ширкова: Подобный случай был в этом году в России. Но там вручную перепроверили работу с бледной ручкой и защитали. Но Украина не Россия, правда? А ещё там президент поздравил всех выпускников, а у нас ни один презик за 30 лет не додумался это сделать!
Юрий
У знакомого такое было.Подал апелляцию-все засчитали
Коментувати
Яна
Прохідний бал ЗНО-2019 на бюджет: порогові бали на державне - http://education.od.ua/prohodnoy-ball-zno.html
Учитель історії
IШановні учні, батьки, вчителі! Всі, хто хвилюється за 58 питання, за добре підготовлених учнів, які втрачають 3 бали! Ознайомтесь всі не байдужі! https://www.facebook.com/100003404747698/posts/2154748781315259/?app=fbl Борітеся - поборете! Адже постраждали найбільш підготовлені учні, які знали програму ЗНО, знали обидві діти і вимушені були обирати з цих двох дат (із спілкування з багатьма колегами) Душа болить за наших дітей! УЦОЯО! Зважте, що питання викликало значний суспільний резонанс! Шановний сайт osvita.ua! Надія на вашу інформаційну підтримку!
гість
Для Учитель історії: Що за істерія довкола 58 завдання?! завдання цілком коректне і ніяких проблем у НАЙБІЛЬШ або ДОБРЕ підготовлених учнів не повинно було викликати. Адже у завданні чітко прописано про ухвалення польським сеймом рішення про ліквідацію козацьких полків 1699 року в наслідок Карловицького конгресу (https://uk.wikipedia.org/wiki/Карловицький_конгрес), що в свою чергу призвело до повстання Паліїя. А ліквідація козацтва на Правобережній Україні (1713 р.) пов’язана з системою міжнародних відносин Росії і зокрема Петра І. Тому, на мою думку, тест коректний, і це вже проблема тих хто готував учнів до ЗНО з історії і самих учнів.
Сніжана
То чому в програмі ЗНО немає цього конгресу?
Іван
На сайті розміщено матеріал про історичні постаті .Де згадано про лист Шептицького до Сталіна?? Діти втратили 2 бали,бо знали про лист 1944р. Ви просто всі скоти. Збережено поріг з англійської , але опустили рейтингову таблицю на 2 бали: 2018-184, 2019-182б. Чекаю нової підлості з історії. Наші чиновники підло роблять усе, щоб зменшити число абітурієнтів на бюджет . Ми ніхто, ми для них бидло, яке має оплачувати навчання їх дітей.
Коментувати
Учитель історії
І знову про наболіле 58 питання! У системі ЗНО існує поняття "психометричні показники завдання ЗНО", а саме Коефіцієнт кореляції коливається в діапазоні від -1 до 1; якщо він від’ємний, це означає, що більшість учнів, які в цілому добре впоралися з роботою, це завдання не зрозуміли, тобто воно має двозначне трактування, отже, можна вимагати скасування результату. 2015 року таке рішення було ухвалене щодо завдання з хімії. Із заяви УЦОЯО у 2015 році: "До УЦОЯО надійшло чимало звернень стосовно завдання з хімії. Ми маємо всі підстави не змінювати правильну відповідь до цього завдання, яку оприлюднили. Однак, зважаючи на те, що за результатами статистичного аналізу вказане завдання має від’ємне значення кореляції, прийнято рішення зарахувати обидві відповіді як правильні тим учасникам, які їх надали" . Звертаємося до УЦОЯО оприлюднити коефіцієнт кореляції 58 завдання! Поверніть дітям заслужені 3 бали!
Rosa
Для Учитель історії: Така сама ситуація з англійської з п. 57. Цілком двозначний зміст, через помилку, чи невдалу зміну тексту, що повністю впливає на вибір відповіді. В ЦОЯО у Львові сказали подавати через апеляцію. Надзвичайно прикро, що настільки неграмотно діє і відповідає Київ, сказали, що немовби вони мають право писати, як хочуть. На жаль, зауважень до тесту з англійської достатньо. А от, щоб ті, хто знає мову, вірили несинітницям, хай вибачають. Апеляція буде. Сказали писати з поясненням щодо помилки. Рекомендований лист, відправлений на ім’я В.І. Бойка 3.06 поки без відповіді.
Коментувати
Учитель історії
Увага! І знову про 58 питання з історії України! Боротьба за 3 бали триває! Надсилайте, будь ласка, офіційні звернення до УЦОЯО , з прикладом листа можна ознайомитися на сторінці Тетяни Земерової у Facebook.
Андрій
Для Учитель історії: а з прикладом відповіді Ви можете ознайомитися на сторінці УЦОЯО у Facebook
Євген
Для Учитель історії, випусник повинен знати історію і розумітися і історичних процесах, явищах, подіях, а не знати програму ЗНО!!!Випускник повинен знати програму з історії для ЗНЗ відповідно до держстандарту!
Коментувати