Як визначити результати другої сесії пробного ЗНО

Для визначення результатів необхідно скористатись сервісом, що функціонуватиме до 25 березня

Як визначити результати другої сесії пробного ЗНО

Учасники пробного ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов мають можливість визначити результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання, отримані в ході тестування.

Для визначення результатів необхідно скористатись відповідним онлайн-сервісом, що функціонуватиме до 25 березня та внести до нього свої відповіді.

Скориставшись сервісом, учасник тестування зможе отримати результат пробного ЗНО за рейтинговою шкалою 100–200 балів та шкалою 1–12 балів.

Ознайомитись з результатами пробного ЗНО можна буде 29 березня.

Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

ВНЕСТИ ВІДПОВІДІ

Важливо! Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію. Участь у пробному тестуванні є добровільною і має на меті ознайомити його учасників з процедурою проведення тестування.

Освіта.ua
23.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Доброго дня,я не вчасно не внесла відповіді пробноог ЗНО 2019. Де я можу тепер подивитись результат??? Дякую
Іра
Дуже жалко, що молоді фахівці не бажають продовжувати трудову діяльність. Бо прикро отримувати платню як дівірник. Країно, чому це так не справедливо. А хто буде вчати наших дітей.
Ігор
Я шукав усі тестові зошити на сайті https://erudyt.net/category/pidgotovka-do-zno
Віка
Коли викладете тести з пробного на сайті? (ваш коментар занадто короткий текст має бути не менше ніж 100 знаків якось багато, не гадаєте)