В Україні створять реєстр сертифікатів ЗНО

Планується, що реєстр сертифікатів застосовуватиметься під час вступної кампанії до закладів вищої освіти

В Україні створять реєстр сертифікатів ЗНО

Міністерством освіти розроблений проект Положення про Реєстр сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Документ визначає процедуру ведення реєстру сертифікатів ЗНО.

Зазначений реєстр формуватиметься на підставі відомостей та даних, внесених до Єдиної державної електронної бази з питань освіти Українським центром оцінювання якості освіти.

Документом визначено, що реєстр сертифікатів ЗНО міститиме відомості про номер сертифікату, рік проходження зовнішнього незалежного оцінювання, а також результати учасника тестування.

Планується, що реєстр застосовуватиметься під час вступної кампанії до вишів. Зокрема,  при реєстрації електронного кабінету для подання заяв на участь у конкурсному відборі  вступник зазначатиме інформацію про власний сертифікат. У разі якщо інформація, зазначена абітурієнтом про сертифікат ЗНО, не збігатиметься з інформацією, що міститься у реєстрі, вступник не зможе завершити реєстрацію або створення електронного кабінету.

Зауваження та пропозиції до проекту Положення про реєстр сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання можна надсилати до Міністерства освіти до 26 жовтня 2018 року за адресою: nvi@mon.gov.ua.

Проект документа

Освіта.ua
10.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
кінець
Кому буде потрібне це ЗНО, а нікому. МОН готує робочу силу для Європи шаленими темпами. Черговий удар по ринку праці України – Німеччина прийняла закон про імміграцію. 2 жовтня Німеччина затвердила довгоочікуваний закон про імміграцію, який матиме великі наслідки для країн Східної Європи та майбутнього розвитку німецького ринку праці. Він спрощує процедуру отримання іммігрантами трудових віз, а також розширює для них можливості переїхати до ФРН і знайти тут роботу. Все, прощавай Ненька, вся молодь рине до Німеччини і правильно зробить, тут їй робити нема чого. Освіту не отримати з цими дурнуватими правилами МОН. роботи нема, преспектив теж, лише жебрацтво. Все, МОН довалить нашу країну. Мій онук вже на чемоданах, німецьку у Гете інститут записався, вчить, отаке, сказав, що ЗНО йому до великої ср-ки.
Рубан
Ви з ума позходили з цим Зно !! Зно потрібне лише для чистого вступу у внз- крапка ! Відчипіться від школи, відстаньте від внз!! Здається мон поїхав дахом на цьому Зно...?