Затверджено графік проведення ЗНО 2019 року

Основна сесія тестування в 2019 році розпочнеться 21 травня тестуванням з математики

Затверджено графік проведення ЗНО 2019 року

Міністерством освіти затверджений календарний план проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, яким визначені дати проведення тестування основної сесії ЗНО в 2019 році.

Згідно з документом, основна сесія тестування розпочнеться 21 травня тестуванням з математики.

Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов - 27 травня, з англійської мови - 28 травня.

Зовнішнє оцінювання з фізики буде проведено 30 травня, з історії України - 4 червня, з біології - 6 червня, а з географії - 11 червня.

Завершиться основна сесія ЗНО проведенням тестування з хімії, що відбудеться 13 червня.

Результати учасників тестування основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів будуть опубліковані не пізніше 25 червня.

Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які проходитимуть тестування в 2019 році, розпочнеться 5 лютого.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього оцінювання отримає право скласти тести не більш як із чотирьох зазначених навчальних предметів.

Майбутні учасники зовнішнього оцінювання, які готуються до складання тестів в 2019 році, мають можливість скористатись безкоштовним сервісом ЗНО онлайн, розробленим Освіта.ua.

На платформі розміщені всі варіанти тестових завдань, що були запропоновані учасникам ЗНО під час основних та додаткових сесій 2009-2018 років, усі пробні тести, а також коментарі провідних фахівців до правильних відповідей на завдання тестів.

Використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з кожного навчального предмета, ознайомитись із формами завдань та коментарями до правильних відповідей до кожного завдання тесту.

ЗНО ОНЛАЙН

Освіта.ua
03.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Глеб
Этот график проведения будто специально сделан так, чтобы детям, поступающим на технические специальности, было плохо. Во многие такие ВУЗы дети будут сдавать украинский, математику, английский и физику. И это все за 10 дней (через день на ремень)!!! В министерстве или центре тестирования кто-то пытался ну хоть чуть-чуть подумать перед тем, как составлять такой график??
Левкович
І навіщо ми так поспішаємо?Невже складно дати учням хочаб 2 неділі перепочити, почитати, підготуватися. Скажімо по історії потрібно знати матеріал, що діти вивчали 4 роки перед ЗНО, і чули лише 1 раз.
Юрий
А почему бы, тетирование по украинскому, не сделать 22 мая, а еще лучше 21, вместе с математикой.
Марина
Для Юрий: Багато учнів здають і українську мову, і математику. Як їм це зробити в один день? Не 22 травня, бо всі ми люди, нам потрібен хоча б мінімальний відпочинок.
Олена
Это типа сарказм был
Коментувати