Учнів коледжів реєструють на ЗНО за місцем навчання

Учням необхідно підготувати документи і подати їх особі, яка відповідає за реєстрацію

Учнів коледжів реєструють на ЗНО за місцем навчання

Учні і студенти професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти і мають складати ДПА з двох предметів у формі ЗНО, реєструються на тестування у своїх закладах освіти.

Для того, щоб зареєструватись необхідно створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО, підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти до 18 березня 2019 року.

Після цього зареєстровані учасники тестування отримають Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, який є підтвердженням факту реєстрації для участі в тестуванні.

Все про реєстрацію на ЗНО 2019 року

Для отримання інформації про особливості проведення зовнішнього оцінювання в Україні приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
07.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
Доброго дня.Я учень професійно-технічного училища (3 курс).Отримав довідку про звільнення від ЗНО.Чи треба мені брати довідку для звільнення від ДПА?
Hellena
Доброго дня! Скажіть будь ласка, якщо я студентка коледжу і хочу складати повне ЗНО, то мені потрібно реєструватися окремо, чи можна в коледжі. І чи буде ЗНО рахуватися повноцінним, якщо під час реєстрації написано що ці предмети мені зарахуються як ДПА?
Галина
Для Hellena: кщо Ви виконаєте всі завдання (тобто, наприклад, і з мови і з літератури), то воно буде повним. Як ДПА Вам зарахують лише завдання з мови, а в бал ЗНО і з мови і л літератури.
Вопрос
Скажите - это достоверная информация? Есть ли какие нибудь документы, регламентирующие данный вопрос? Как и где нужно указывать, что хочешь сдавать полноценное ЗНО? Информация из разных источников очень противоречивая. Боюсь, как бы "не было мучительно больно" написать ЗНО в полном объёме, а результат получить, как за ДПА...
Коментувати